in

Je vám partner nevěrný? Bývala sexuální pracovnice prozrazuje, na co si dávat pozor!

instagram.compixabay.com
Reklama

Nevěra je něco, co nechce zažít nikdo z nás. Ano, mnohdy vás může partner podvádět i několik let bez toho aniž byste si toho všimli a nebo stačí jen jeden úlet a hned se o tom ví. Ať už je to však tak či onak, bolí to a není to vůbec jednoduché. A jelikož o tom ví hodně bývalá novinářka a placená společnice Samantha X, rozhodla se s veřejností podělit o 3 červené vlajky, podle kterých můžete podvádění poznat o něco dříve.

Amanda Goff, přezdívají též jako Samantha X, byla jednou z nejlépe placených eskortů v Austrálii, kdy se nebála účtovat až 24.000 Kč za službu! Je tak více než pravděpodobné, že přišla do styku s mnoha muži i ženami, kteří byli podváděni nebo sami podváděli.

Na základě svých zkušeností se tak rozhodla poskytnou svůj seznam červených vlajek, které vám napoví, že vás partner v podvádí. Jedná se o tyto 3 body:

Pvní červenou vlajkou je, když váš partner přijde domů s mokrými vlasy, když neprší. “Kde se osprchoval, pokud nebyl zrovna nad jeho hlavou malý dešťový mrak? Pokud není ten typ, který se před příjezdem domů potí v posilovně (a ty o tom víš), svlékl se očividně v koupelně, která nebyla tvoje,” vysvětluje

Druhou červenou vlajkou je paradoxně obrat ve vašem manželstvím, které se náhle zlepší. “Nosí vám květiny, častěji vám říká, jak moc vás miluje, a je najednou romantičtější a vděčnější? Mohl si právě uvědomit, že se oženil s úžasnou ženou nebo mohl spát s jinou ženou,” popisuje.

A poslední třetí červenou vlajkou je, že se změnily pracovní návyky vašeho partnera. Zkrátka více schůzek než bývalo zvykem a větší obtížné se během dne jakkoli spojit. “Najednou dělá více přesčasů, více večeří s klienty a více konferencí, na které prostě musí chodit,… a pak si na ně strašně stěžuje,” dodává.

Je opravdu zajímavé, jaké detaily jsou mnohdy tak důležité. I když doufáme, že se nikdy nedostaneme do situace, kdy bychom museli tyto body osobně zkoumat, rozhodně neuškodí si něco takového pamatovat. A co na tyto červené vlajky říkáte vy? Souhlasíte s nimi? 

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com 

Reklama