in

Jak mít PEVNÁ prsa? Top 10 cviků, které vám to ZARUČÍ!

brightside.me
Reklama

Francouzská televizní hvězda a autorka Camille Volaire vyvinula sadu cvičení pro krásná prsa, která se stala populární po celém světě. Pro cvičení nebudete potřebovat žádné speciální vybavení, takže můžete začít s těmito fyzickými cvičeními hned po přečtení tohoto článku. Nebudeme už na nic čekat a jdeme na to.

1. Cvičení „chytání hvězd“

Postavte se rovně a zahněte hlavu dozadu. Střídavě natáhněte ruce a udělejte pěst s každým ‚chycením‘ hvězdy.

brightside.me

2. Cvičení „slon“

Roztáhněte nohy na šířku ramen od sebe a ohněte trup dopředu. Ovládejte polohu zad – měla by být rovnoběžná s podlahou. Uvolněte ruce a položte je dolů, pak je začněte houpat doleva a doprava a současně jděte dozadu. Vaše hlava by měla napodobovat pohyby paží.

brightside.me

3. Cvičení „kobra“

Lehněte si s bříškem dolů. Dejte ruce za hlavu. Zvedněte horní část těla a hlavu z podlahy. Při zvedání hlavy se snažte držet lokty do stran. Nohy by měly být drženy u sebe.

brightside.me

4. Cvičení „tenisový míček“

Postavte se rovně, s nohama od sebe na šířku boků. Vezměte si tenisový míček a umístěte jej mezi dlaně na úrovni hrudníku. Přitiskněte ruce k sobě, stiskněte tenisový míček a uvolněte se, lokty držte rovně do stran.

brightside.me

5. Cvičení „knihy“

Postavte se rovně, natáhněte ruce a dlaně držte vzhůru. Na každou dlaň položte silnou knihu (nebo můžete použít činky). Rozložte ruce do stran a pak je před sebou dávejte k sobě a od sebe.

brightside.me
Reklama

6. Cvičení „nůžky“

Postavte se rovně, uvolněte ramena. Natáhněte ruce na stranu a držte dlaně dolů. Posouvejte je dopředu před sebe, než se vzájemně překrývejte. A tohle opakujte.

brightside.me

7. Cvičení „albatross“

Udržujte své tělo rovné a nohy doširoka rozkročené. Natáhněte ruce rovnoběžně s podlahou a dlaně držte vzhůru. Pohybujte rukama co nejvíce dozadu a poté zpět do výchozí polohy.

brightside.me

8. Cvičení „polštář“

Postavte se rovně a držte nohy u sebe. Vezměte polštář, přitlačte ruce k sobě, stisknete polštář a uvolněte se.

brightside.me

9. Cvičení „lokty“

Postavte se rovně a držte ruce zkřížené před hrudníkem a dlaněmi položenými na loktech. Pokuste se zvednout ruce v této poloze a vytvořit napětí stlačením loktů dlaněmi.

brightside.me

10. Cvičení „pod bradou“

Ohýbejte ruce před sebou a lokty držte na úrovni ramen. Položte jednu dlaň na druhou a nechejte je pod bradou. Přitiskněte si dlaně dolů bradou a zároveň odolávejte dlaněmi tak silně, jak jen můžete.

brightside.me

Frekvence cvičení

Každé cvičení byste měli opakovat 20krát denně během prvních 10 dnů, poté můžete opakování snížit na 10krát denně.

brightside.me

Podle našeho menšího průzkumu je hodně žen spokojených, protože tyto cviky jsou opravdu efektivní, nenáročné a dají se zvládat v pohodlí domova, některé doslova na gauči u televize. Pánům tohle sice v ničem nepomůže, ale kdy se o tom zmíní své partnerce, třeba se dočkají pevných přírodních „silikonů“.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama