in

Je do tebe zamilovaný? Tyto detaily řeči těla ti to prozradí!

pixabay.com
Reklama

Dámy, už jste se někdy dostali do situace, kdy jste poznali někoho, v jehož přítomnosti vám bylo moc dobře, měli jste hned lepší náladu a nešlo vám se přestat usmívat? Ano, přesně takto zní láska, avšak jak poznat, že je i on do vás blázen? Na to se zaměříme dnes! Prozradíme vám 10+ detailů v řeči těla, které vám to prozradí.

1. Tiskne vaši dlaň

Pokud se nějak stane, že se máte chytit za ruce a vy si všimnete, že tiskne vaši dlaň na tu svou, ukazuje to jeho vnitřní touhu být vám co nejblíže. Propletené prsty mají stejný význam.

pixabay.com

2. Zpocené ruce

Zpocené ruce mohou být známkou buď toho, že je dotyčnému horko nebo že je nervózní. A co když je to právě kvůli vám?

pixabay.com

3. Rozevřené rty

Dívejte se na jeho tvář. Když vejdete do místnosti a výraz jeho tváře se změní, když vás uvidí, zkontrolujte konkrétně jeho rty. Jestliže je jemně oddělí, může to být známkou toho, že by vás rád políbil.

pixabay.com

4. Oční kontakt

Jestliže jste v partě a všimnete si, že se na vás dívá pokaždé, co se na něj podíváte i vy, je to znamení toho, že se o vás zajímá. Odvážnější kluci se nestydí udržovat dlouhý oční kontakt. Ti stydlivější vás budou pozorovat potají. Lidé prostě mají tendenci dívat se na člověka, který se jim líbí.

pixabay.com

5. Zvednutí obočí

Pokud vás má rád a líbíte se mu, podvědomě o vás chce vědět víc. To je důvod, proč otevře oči více doširoka a díky tomu také zvedne obočí.

pixabay.com
Reklama

6. Hluboké nádechy

Nejenom, že je to díky nervozitě a potřebě přijímat díky tomu více kyslíku, ale také ve snaze, aby jeho hrudník vypadal větší a pas menší. Snaží se pro vás prostě vypadat přitažlivěji.

pixabay.com

7. Žádný telefon

Nereagovat na zprávy je nejen projev úcty k vám, ale také zájmu.

pixabay.com

8. Naklonění k vám

I když to je zřejmé znamení, vypovídá to o něm hodně. Nepočítá se situace, když jste na hlučném koncertu, ale pokud vás dobře slyší a stále se k vám naklání, znamená to, že k vám chce být co nejblíže.

pixabay.com

9. Opravdové úsměvy

Muži bývají daleko více zdrženlivější, co se úsměvů týče. Pokud ale tráví čas s osobou, kterou mají rádi, jejich úsměvy jsou opravdovější a upřímnější.

pixabay.com

10. Chůze vedle

Jestliže jde muž před vámi, jasně to poukazuje na to, že se více zajímá o svou vlastní osobnost než o vás. A naopak. Chůze vedle vás ukazuje jeho zájem o vaši osobnost a vzájemnou komunikaci.

pixabay.com

11. Náhodné dotyky

Pokud se vás nemůže přestat náhodně a “omylem” dotýkat, svědčí to o jeho vnitřní touze být vám blíž.

pixabay.com

12. Jeho hlas se změní

Pokud se tón jeho hlasu změní na jemnější, když s vámi mluví, můžete si být jisti tím, že jste na jeho seznamu slabostí.

pixabay.com

Tento článek samozřejmě neberte vážně jako slova boží. Jedná se spíše o obecné psychologické poznatky z pozorování různého chování lidí. Stále je každý z nás naprostý unikát a tak se může stát, že i když podle tohoto seznamu detailů se bude zdát, že vás miluje, pravda může být zcela jinde. Nebylo by proto snazší, když budete mít nějaké tušení, si spolu o tom promluvit?

Tématem jsme se inspirovali na brightside.me

Reklama