in

Jak být na fotkách sexy, i když nejste nejhubenější? Přinášíme pár rad a triků, jak na to!

Zdroj : adme.ru
Reklama

To, že nejste nejhubenější ničemu nevadí. Důležité je, jestli jste se sebou spokojeni, tak jak vypadáte. Avšak je škoda, že někteří  plnoštíhlí lidé se kvůli své postavě odmítají fotit. Dnes vám ale ukážeme pár triků, jak vypadat skvěle na každé fotce a jak účinně nechat opticky nějaké to kilo navíc zmizet. Tato dívka se jmenuje Alina. Je se sebou spokojená tak jak je a určitě ji nějaké to kilo navíc nebrání v užívání si života. No a právě ona vám ukáže 8 triků, jak na fotce zdůraznit vaše silné stránky, a skrýt nedostatky. 

1. Postoj je velmi důležitý.

Neopírejte se o něco směrem dozadu. Necháte tak vyniknout vaše břicho a opticky se rozšíříte ještě víc. Navíc, vidíte tu druhou bradu? To je tím, že jste nechali hlavu mírně nakloněnou dopředu.

Jak tedy na to? Nakloňte se dopředu. Důraz tak dáte na vaše záda a zakřivené tvary vypadají elegantně. Co je navíc zajímavé, odhalené části těla, jako je výstřih, ruce nebo kotníky vás činí křehčími. Proto můžete jako alternativu zvolit rameno. K tomu všemu ještě zvedněte hlavu lehce nahoru a heleme se! Tvář vypadá hubenější.

Zdroj : adme.ru

2. Jak si správně sednout?

Jakmile vaše kolena budou směřovat přímo k fotoaparátu, obrysy stehen a boků se okamžitě opticky rozostří. Navíc, když sedíte, oblečení vám může zveličit břicho a vytvořit imaginární záhyby. Nedělej to. Ani není třeba rozkládat si kabát kolem sebe jako závoj na svatbě: takto si uděláte ještě větší zadek.

Jak tedy na to? Dejte si nohy přes sebe. Opticky to zmenší vaše boky, zadek i břicho navíc zakryjete kabátem. Ještě k tomu si dejte všechny prvky oblečení blíže k sobě a po nějakých kilech navíc nezbude ani památky.

Zdroj : adme.ru

3. Zvolte vhodnou pózu.

Pokud nechcete vypadat jako jedna velká koule, neohýbejte ani nezkřižte nohy blízko u těla. Jinak dostanete jen obrovská kolena. Pokud ještě k tomu máte tričko bez rukávů, ruce nezvedejte, protože se svaly prověsí a opticky vypadá vaše ruka ještě silněji, než ve skutečnosti je. Vlasy si nedávejte dozadu, zvětší vám to tvář. A nezapomeňte na nějaký ten projev emocí.

Jak tedy na to? Pamatujeme si pravidlo: jedna noha by měla být vždy prodloužena. To, co je delší, se zdá být štíhlejší. Přitiskněte paže k sobě. V případě potřeby je zakryjte vlasy nebo fotografujte v oděvu, který skrývá ruce alespoň po lokty. Hrajte si s vlasy. Položte je třeba na ramena, to vám pěkně orámuje tvář. Pokud nevíte, kam dát ruce, a chcete, aby vypadaly přirozeněji, přidejte nějaký předmět, se kterým můžete komunikovat: zvíře, šálek kávy, polštář a podobně.

Zdroj : adme.ru

4. Nebuďte jako pecka.

Posed, při kterém se vrchní částí těla opíráte a dolní část necháváte směrem k fotoaparátu, vás neskutečně zvětší. Všechno, co je blíže k fotoaparátu, se zvětšuje. Navíc vám takto vynikne i druhá brada a to nechcete.

Jak tedy na to? Pokud opravdu chcete se nějak opírat, je lepší zvolit paži. Pokud nemáte v ruce nic, s čím byste si mohli hrát, prohrábněte si vlasy nebo položte ruku na bok. Hlavu samozřejmě dejte opět lehce vzhůru. Nezapomeňte ani na prostor kolem vás. Odpadky a části těla jiných lidí by měly zůstat mimo snímek.

Zdroj : adme.ru

5. Zachycení pohybu není jen tak.

Fotky pohybu jsou pro plnoštíhlé lidi zlým snem. Zde nemají čas ani prostor na to, nějak se nastavit, zvláště, pokud jim nikdo o focení neřekne. I tak jsou tu ale jisté nuance, které není dobré dělat. Nechoďte zeširoka, neodhalujte své břicho a nedívejte se směrem do kamery.

Jak tedy na to? Zakryjte si zadek, boky a stehna kabátem. Dobré fotografie v pohybu stejně vzniknout jen tak, že se na několik sekund zastavíte. Úhel bude lepší a obraz nebude rozmazaný.
Nezapomeňte ani sledovat pozadí kompozice. Čáry na fotografii by měly vést k hlavnímu objektu.

Zdroj : adme.ru
Reklama

6. Důležitá je přirozenost.

Pokud sedíte přímo naproti fotoaparátu tak, že jsou vidět vaše boky, přidá vám to ještě pár kilo navíc. Nehrbte se a nenechávejte ruce jen tak viset. Vlasy si nedávejte nijak bokem ani za uši.

Jak tedy na to? Dejte kolena na stranu a nechejte vykukovat jen jednu vaši nohu.
Narovnejte záda, zvedněte hlavu výš a narovnejte se v ramenech. Nevíte kam dát své ruce? Vyzvedněte šálek čaje nebo sklenku s pitím. Vlasy si dejte na jednu stranu. Prodlouží vaši tvář a vizuálně odstraní velké tváře.

Zdroj : adme.ru

7. Focení venku na slunci.

Jak je vidět na této fotografii, při focení proti slunci mohou nastat dva případy: až moc bíle osvětlené pozadí nebo vysoce kvalitní pozadí, ale vy budete vypadat jako rozostřená skvrna. Také na této fotografii vítr fouká zezadu, což vytváří elegantní účes jako „před chvílí jste vstával“.

Jak tedy na to? Světlo by mělo dopadat na vás nebo alespoň lehce ze strany. V tom případě si budete muset hrát s pózou, aby na tváři nevznikaly žádné nechtěné stíny. Vaše vlasy se stanou důležitou součástí vašeho obrazu. Snažíme se stát tak, aby vítr buď krásně vlnil vlasy zpět, vytvářel objem, nebo je sčesával na jednu stranu. Nejlepší počasí pro fotografii není slunečný den, ale oblačno. Potom nebude nutné bojovat s umístěním slunce a stínů.

Zdroj : adme.ru

8. Nestyďte se!

Na fotce je hned vidět, jak vysoké mínění o sobě máte. Jestli se stydíte nebo jste sebevědomí. Nespínejte ruce před sebou, nestůjte jako tvrdé Y s nohama u sebe. A pokud máte větší tváře, nekoukejte přímo do kamery.

Jak tedy na to? Hlavu ke kameře natočte mírně na jednu stranu. S úsměvem to moc nepřehánějte, jen tak, aby vypadal přirozeně a nenuceně. Jednu ruku si dejte hrdě v bok, druhou nechte volně splývat i s kabátem. Ještě k tomu nohu přes nohu a je to.

Zdroj : adme.ru

 

V tomto článku nikoho nijak neurážíme. Nikdo z nás se nenarodil naprosto dokonalý a není ani důvod cítit se nějak nesvůj z toho, že má člověk o pár kilo. navíc. Jak už jsme říkali, nejdůležitější je, aby byl člověk šťastný, takový jaký je a aby byl zdraví. Tyto dnešní triky a rady měli sloužit hlavně jen k tomu, aby se plnoštíhlí lidé necítili nepohodlně před kamerou. A co si o tom myslíte vy? Použijete například nějaký z našich dnešních tipů?

Reklama