in

Už máte tělo do plavek? Top 10 lidí, jejichž proměna je více než ohromující.

Zdroj : reddit.com
Reklama

Cesta k hubnutí není snadná, zvláště když má člověk nedostatek motivace. Proto vám dnes ukážeme 10 úžasných pokroků lidí, kteří změnili své tělo a rozhodli dát své zdraví a štěstí na první místo. Pamatujte, že je jen těžké začít, pak už stačí jen vytrvat.

1. Rozdíl 3 let.

2. Nyní můžete vidět 11 měsíců tvrdé práce.

3. Pouhé 3 roky.

4. Jsme hrdí, co jsme oba dokázali. Fyzicky, psychicky i emocionálně jsme jako jiní lidé.

View this post on Instagram

On Tuesdays we transform ???? I look back on the changes we have both made, physically, mentally and emotionally and I couldn't be prouder. There is no one else on this planet who understands me like you do. Tomorrow is a very special day for us and we get to spend it together like always being the idiots we are. You have completed me, you filled in the missing puzzle piece.. you helped find my voice and most importantly you helped me realise my self worth. I'm incredibly lucky to have you on this journey with me! 177kg lost between us both… and we still ain't done yet ???????????????????????? . ???? . ???? . ???? . #gastricsleevecrew #wls #vsg #vsgfamily #vsginstacrew #transformationtuesday #aussiewlsbabes #transformation #excessskin #extremeweightlossstory #wlscouple #wlscommunity #sleeve #notfinishedyet #wlsgoal #gastricsleevesuccess

A post shared by Chantelle (@chantellevsg) on

5. Halloweenská transformace.

Reklama

6. Nic není lepší než pocit zdraví.

7. Hrdost z něj jen čiší.

8. Jako dva různí lidé.

9. Úctyhodný výsledek.

10. Páni!

To jsou ale krásné změny! Nevíme jak vy, ale my jsme vždy po podobných galeriích velice motivovaní a odhodlaní změnit i svůj život. Namotivovalo to i vás?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama