in

Clash of the Stars: nový rapový song! Hit nebo propadák?

youtube.com
Reklama

Pokud se na sociálních sítích pohybujete denně, tak vám určitě neušel fakt, že se blíží další galavečer bizarního zápasení amatérských influencerů. Ano, řeč je o Clash of the Stars 5, na jeho počet vznikla dokonce propagační píseň. Povedla se však?

Jak už jsme zmínili, čeká nás Clash of the Stars 5 a to již příští týden v sobotu 10. června 2023 ve všem známé O2 Universum. Prodej lístků je tak v plném proudu, stejně jako celkové propagace tohoto velmi nabitého a kontroverzního večera. Propagace je však nejenom ze stran samotných účastníků, ale i samotné zápasnické organizace, která vydala vlastní rapový song.

Nevíme, jestli se řídili motem, že i špatná reklama je také reklama, ale myslíme si, že ohlasy lidí nedopadly tak úplně podle plánu. Nejenom samotná píseň, ale i její videoklip totiž vyvolaly opravdu rozporuplné reakce.

Zde si ji můžete poslechnout sami:

Jak jste si mohli všimnout, rapper Lboy (Lukáš Nárovec) kombinuje ve své písni „No Eyes On Me“ český jazyk s francouzštinou a snaží se tak nabudit dojem tvrdšího rapu. U svých fanoušků tak sklízí velkou gratulaci za povedené dílo. U ostatních posluchačů se to však říci nedá.

„Proč jsem si naivně myslel že to nebude tak strašný..“, „Dobrej shit.. mám dost tvl, dnes už tohle může dělat opravdu každej. R.I.P. Českej Rap“,“Dobrej bizár xD Sice je to k pláči, kam se ta doba ubírá ale tomuhle se nejde nesmát,“ ozývá se drtivá většina lidí v komentářích.

Asi bude nejlepší, když si názor na celé tohle dílo uděláte sami. Jisté však je, že ať už se lidem píseň líbí nebo ne, přilákali ještě více pozornosti. A co vy a Clash of the Stars? Budete jej sledovat?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama