in

Už jste ji slyšeli? Jon Marianek a jeho píseň “Chleba” trhá rekordy!

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, tématem dnešního dne bude Jon Marianek. Nejenom, že se statečně prodírá žebříčkem nejúspěšnějších českých youtuberů za magickou hranici 1 milionu odběratelů, ale dokonce vydal svůj první song, který doslova láme rekordy! Už jste jej slyšeli?

Jon Marianek je nejen v poslední době velmi diskutovaný český youtuber žijící v USA. Hlavně se nám všem však dostal do povědomí jako pracovní partner slavného amerického youtubera a boxera Jakea Paula. Charakteristický je svými kontroverzními názory na Česko a tvorbou zaměřenou hlavně na luxusní životní styl v Americe. A nyní? Nyní vydal “Chleba” song!

Pokud sledujete Jonovu tvorbu, zajisté jste zaregistrovali soutěž “Jedu za Jonem,” kterou díky svému originálnímu nápadu papírového Jona a sbírání podpisů slavných, vyhrál Steven Gash. Zažili spolu spoustu šílených výletů a akcí a celé to zakončili společnou písní “Chleba”, která nasbírala za pouhé dva dny téměř 600 tisíc zhlédnutí a dokonce má i hvězdného účastníka – samotného Jakea Paula.

“Úplně mi to připomnělo tu dobu na YouTube v roce 2012/2014 když vyšlo nějaké takové nečekané video… Úplně stejné pocity, díky moc kluci za tento CHLEBA,” napsal k písni do komentářů samotný NejFake. “NIKDY JSEM NEČEKAL ŽE JAKE PAUL BUDE ZPÍVAT V ČESKÉ PÍSNIČCE,” směje se další. “Tohle si zaslouží být v 1 hudebních trendech,” komentuje další.

Je zřejmé, že si tato naprosto spontální píseň, jejíž tvorba trvala údajně jen hodinu a půl i s videem, získala naprosto všechny posluchače. Negativní komentář byste tu hledali opravdu jen těžko. A co na ni říkáte vy?

Reklama