in

Tak dlouho nebral soudy vážně, až jim došla trpělivost! Datel míří zpět do exekuce.

instagram.com
Reklama

O Datlovi máme díky vystupování v Clash of the Stars nebo častém soudním řízení ohledně insolvence, sem tam nějaké ty aktuální informace. Naposledy navíc přišel se svojí přítelkyní s překvapením, že čekají miminko! Když už jsme ale zmínili tu insolvenci, zrovna v tomto ohledu na něj růžová budoucnost nečeká… 

Jak se zdá, soudy udělaly Datlovi tlustou čáru přes rozpočet. Jednání o novele insolvenčního zákona bylo totiž přerušeno kvůli potřebě zákon ještě přepracovat, aby nedocházelo k jeho zneužívání, kterého se sám Valášek podle soudu dopouští. A proto mu hned byla možnost oddlužení zrušena.

Datel se již předtím dostal do opravdu velkých finančních potíží, ze kterých si nyní cestu ven značně znepříjemnil. Svým přístupem se totiž ocitl opět v exekuci a „pro nepoctivý záměr dlužníka“ byl soudem zbaven veškerých výhod při splácení nemalého dluhu, který se ještě minulý rok pohyboval okolo dvou a půl milionů korun.

Zdánlivě radikální krok soudu vůči Datlovi byl způsoben jeho neustálým luxusním životním stylem, který na svých sociálních sítích propaguje jednou dovolenou za druhou nebo skrýváním skutečných příjmů ze všech svých spoluprací. Údajně má totiž vydělávat dokonce i méně, než je minimální mzda pro letošní rok a všechen ten luxus je pouhým darem od jeho přítelkyně Barbory.

Známého influencera tak čekají opravdu krušné časy. Obzvláště, když má být zanedlouho otcem a jeho údajná reálná výplata je ještě nižší než státem dovolené minimu. Podobných případů, kdy lidé oddlužení využívají, navíc rozhodně není málo. Není proto divu, jak se soud v jeho případě rozhodl.

A co říkáte na Datlovu situaci vy?

Tématem jsme se inspirovali na extra.cz a cnn.iprima.cz

Reklama