in

Chtěl najít svůj batoh plný drog. Šel se zeptat na policii!

pixabay.com pixabay.com
Reklama

Dámy a pánové, chtěli bychom říci, že nadpis článku je pouhým vtipem, protože něco takového se přeci ani stát nemůže, pokud má člověk nějaký ten rozum v hlavě,…. ale bohužel to říci nemůžeme. Proto vám alespoň tento šílený příběh o muži, který ztratil svůj batoh plný drog a chtěl jej za pomoci policie najít, povíme! Jste připraveni?

Celý tento velmi vtipný incident se stal v německém Braunschweigu minulou neděli 18.9. Mladý 22 letý muž si při cestování vlakem zapomněl svůj batoh na nádraží a napadlo jej, že pro jeho nalezení využije pomoci policie, což je vzhledem k jeho obsahu velmi vtipné.

Rozhodl se proto, že na policii nahlásí ztrátu a očekával, že ho tak bez velké námahy najde. Co ho ale určitě nenapadlo, byl fakt, že když zavazadlo strážníci najdou, že se podívají i na jeho obsah. A právě to se stalo muži osudným.

pixabay.com

Batoh se totiž na německých drahách opravdu našel a byl převezen na policejní stanici, protože v něm policisté našli kromě marihuany jakýsi bílý prášek v krabičce, u kterého bylo po krátkém testu zjištěno, že se jedná o amfetaminy.

Na majitele batohu tak po jeho identifikaci nečekalo nic jiného, než trestní oznámení kvůli nedovolenému držení omamných látek a jejich následné zabavení.

Člověk by čekal, že když se někdo snaží vypátrat svůj batoh za pomoci policie, tak se bude jednat o nějaké osobní cennosti, peněženku i s doklady, mobilní telefon a tomu podobné věci, o které logicky nechce nikdo z nás přijít…. ale že by takto chtěl někdo pátrat po drogách? To je jako z nějakého akčního amerického filmu.

A co si o nápadu muže myslíte vy?

Čerpali jsme z novinky.cz

Reklama