in

Andrew Tate a test na drogy? Byl zastaven policií ve svém luxusním autě

indy100.com
Reklama

Začátkem března roku 2023 byl kontroverzní influencer Andrew Tate zastaven ve svém luxusním autě v Bukurešti, aby byl následně testován na drogy a alkohol. Bylo mu prohledáno auto a nakonec se ukázalo, že je čistý a mohl tak policejní prostor opustit. 

Jeden z nejkontroverznějších influencerů na scéně – Andrew Tate, byl v Rumunsku zastaven policií ve svém Ferrari, přičemž byl donucen podstoupit test na drogy a alkohol. Jeho auto bylo následně taktéž prohledáno. Tento incident se stal přímo v Bukurešti a Andrew Tate neměl s prohlídkou žádný problém.

Houba se musí naplnit slinami a když bude indikátor modrý, můžeme ji vložit dovnitř na test na drogy, rozumíte?” vysvětluje ve vysílání strážník fungování přístroje na kontrolu drog. “Ano, rozumím, jistě. Říkal jste pod jazyk, že?” odpověděl Tate. “Pod jazyk, uvnitř tváří a prostě všude, kde máte sliny,” odpověděl policista.

Celkově byl Tate testován na osm různých drog včetně marihuanykokainuketaminu. Ve všech osmi testování byl negativní a mohl tak nasednout zpět do svého Ferrari a odjet pryč. Nezapomínejme také na to, že Tate s jeho bratrem Tristanem čekají v současné době na soud, oba dva obvinění popírají.

Reklama