in

Fanoušci marně čekali na koncertě Nicki Minaj. Nedorazila. Byla zatčena.

Instagram.com
Reklama

Nicki Minaj měla v sobotu 25. května koncert v nové manchesterské aréně Co-Op Live. Problém byl v tom, že na něj nakonec nedorazila, přestože na ni fanoušci hodiny čekali. Pak pořadatelé oznámili, že jejich hvězda koncert nestihne. Zatkla ji policie za držení lehkých drog.

Nicki Minaj je v Americe hodně výraznou postavou a je považována za rapovou královnu. Trapasy se jí však rozhodně nevyhýbají. Při cestě na svůj sobotní koncert ji zadržela policie. Důvodem bylo “převážení drog při cestě mezi zeměmi”. Minaj byla zatčena na letišti v Amsterdamu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbie (@nickiminaj)

Lístek na koncert v britském Manchesteru mělo víc jak dvacet tisíc lidí a rozhodně z celé situace nebyli nadšení. Nicki Minaj byla ve vězení šest hodin a teprve poté se jí podařilo nastoupit na letadlo, které potřebovala. Kvůli dalším zpožděním však stejně koncert nestihla.

Zdálo by se, že si Nicki přizná svou chybu. Opak je pravdou. Celou situaci svedla na nizozemské úřady a obvinila je z toho, že podle ní záměrně zabránily jejímu vystoupení v Británii, a tak hodlá situaci řešit ve spolupráci s právníky a Bohem. Jakékoliv svoje pochybení odmítla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Barbie (@nickiminaj)

“Prosím, prosím, prosím, přijměte mou nejhlubší a nejsrdečnější omluvu. Dnes mi skutečně dokonale ublížili, ale i toto přejde. Dělají to stále dokola. Já jsem se snažila o tom nemluvit, protože si zasloužíte slyšet jen to dobré. Nesnáším, když vás zapojuji do něčeho, co není jen pro zábavu,” vysvětlila raperka svým příznivcům.

U Nicki Minaj měla být údajně při kontrole nalezena marihuana. Sama prohlídku odmítla a zavazadlo ji musela policie odebrat bez jejího svolení. Asi věděla proč. Koncert tedy nakonec nestihla a po propuštění musela zaplatit ještě pokutu. Minaj oznámila náhradní termín koncertu na 30. května, ale ne každý může své plány takto posunout a přijet. Fanoušci jsou dost naštvaní i proto, že se o zrušení koncertu dozvěděli až po třech hodinách čekání. Dříve je nikdo o ničem neinformoval.

Čerpali jsme z antiyoutuber.cz, musicserver.cz

Reklama