in

Hloupé nebo romantické? Muž si nechal udělat netradiční tetování!

boredpanda.com boredpanda.com
Reklama

Dámy a pánové, jste teď do někoho až po uši zamilovaní? Pokud ano, jaký je mezi vámi váš “jazyk lásky”? Objímáte se, hladíte se, pomáháte si, pusinkujete se nebo se snad i ze srandy koušete? Tento pár ano a díky tomu vzniklo legendární tetování.

Nevíme, jak to máte ve vztahu vy, ale prý je naprosto běžné, že k vám partner jen tak přijde a z lásky vás prostě kousnu. Někdo to považuje za hloupost a takové chování se mu nelíbí, jiný to zase bere jako romantickou hru a na oplátku toho druhé partnera kousne taky. Co si ale takovéto hrátky zvěčnit?

Přesně tento nápad dostal mladý muž z Dánska, který se prostě a jednoduše rozhodl, že si nechá na své kůži zvěčnit kousnutí od své přítelkyně. Vydali se proto spolu do tatérského studia a tento šílený plán zrealizovali.

Však se podívejte sami:

@bettyzootattoo Bite Mark tattoo #fyp #bf #tattoo #bitemarktattoo #foryou #trending #onthisday #fypviralシ ♬ My Love Mine All Mine – Mitski

“To je to nejhloupější tetování, jaké jsem kdy viděl,” často komentovali lidé. “Pomyslel někdo na tu možnou infekci z jejích slin?” řešili další. Ne každý totiž tento projev lásky chápe. Našli se ale i tací, kteří z tohoto nápadu byly naprosto unešení. “Bože, to je tak romantické,” zaznívá pod videem. “Tak tohle musím navrhnout svému příteli. Úžasné,” rozhodla se jedna z komentujících.

Můžeme tu jasně vidět, že každý z nás má nejen jiný vkus na tetování, ale i jiné projevy lásky. A co říkáte na tento nápad s tetování vy? Nechali byste si něco takového na svém těle zvěčnit? Nám to připadá jako daleko lepší nápad, než si tetovat jména, nemyslíte?

Tématem jsme se inspirovali na boredpanda.com

Reklama