in

Novinka: Dvojice napadla mladého muže v Brně! Svědek celý incident vysílal na Tiktok!

instagram.com instagram.com
Reklama

Před pár dny se v Brně odehrál nepěkný incident. Strážníci v Brně nad ránem vypátrali podezřelou dvojici, která napadla mladého muže a předali ji policii. Taktéž uvedli, že mluvili i se svědkem, který měl dle svých vlastních slov, celý incident vysílat na sociální síť TikTok.

Mladého muže, podle mluvčího brněnských strážníků, napadla dvojice nad ránem u viaduktu poblíž hlavního nádraží. Na místo činu se poté dostavily tři hlídky, jedna z nich mu například vyšetřila poraněný nos.

„Strážníci opodál chytili třicetiletého muže a o tři roky mladší ženu. Oslovili i svědka a ten potvrdil, že dvojice muže napadla. Útok si prý natáčel na mobilní telefon, ale podotkl, že záznam není dohledatelný,“ dodal mluvčí.

Je opravdu smutné, že svědek místo toho, aby napadenému pomohl, začal celý incident vysílat. Kdyby se alespoň podařilo dochovat záznam, který by celou situaci potvrdil. Pokud byste se někdy dostali do podobné situace, nemá smysl si přímo hrát na hrdinu, aby se něco nestalo ještě vám, ale co nejrychleji přivolejte pomoc.

Čerpali jsme z novinky.cz

Reklama