in

Češka na OnlyFans vydělává bizarním způsobem! Balíček si kupuje stovky mužů.

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, říká vám něco přezdívka Xholakys? Pokud ne, tak vám malinko napovíme další otázkou. Víte, co je to OnlyFans? To už zní velmi povědomě, že? A přesně kolem těchto dvou pojmů se bude točit i dnešní článek! Věříme totiž, že nadpisem jsme vás přilákali a teď chcete vědět, co je na tom pravdy. A jelikož se jedná o vážně peprné téma, tak se vrhneme rovnou na to.

Vsadíme se, že platformu OnlyFans zná úplně každý z vás. Ať už z vlastních zkušeností nebo alespoň z doslechu víte, na jaký druh kontentu zde může člověk natrefit. Navíc, jelikož se jedná o celosvětovou “sociální síť”, je logické, že tu najdete i nějaké České i Slovenské ženy (a muže). A právě o jedné takové odvážné a velmi VELMI úspěšné Češce se dnes budeme bavit.

Na OnlyFans vystupuje pod přezdívkou Xholakys. Její pravé jméno je Valerie H. a jen 0,2% tvůrkyň z celého světa je na této platformě lepších nebo alespoň srovnatelných právě s ní. Takže si asi všichni dokážeme představit, jak moc dobrá ve své práci je. A právě ona byla pozvána do podcastu A-Cast, kde toho na sebe prozradila opravdu hodně!

Nejvíce lidi asi zaujalo její přiznání, jak píše “slohové práce o mužském nádobíčku” za 10 dolarů (cca 240Kč). Jedná se právě o jednu z jejich služeb, které si můžete u ní na OnlyFans zakoupit. A zároveň je to i jedna z nejvíce objednávaných nabídek!

Konkrétně se jedná o podrobné ohodnocení a popis mužského přirození podle fotky, na kterém si dává opravdu záležet a bere to vážně do detailu. Jak sama přiznává, neodbyde to jen nějakým číselným ohodnocení, jako například 2 z 10. Má to natolik propracované, že se zaměří na délku, šířku, celkový vzhled, jednotlivé části a tak dále.

Zde si můžete poslechnout Xholakys sami.

@kid_ajvnTak co hoši kdo si nechal zhodnotit klacek na Valči klubíčku? Přiznejte se 😂 Podcast je ready na YouTube, hledej A-Cast 👊♬ this is viral lol – libra 🇰🇿

I když to může znít šíleně, sami jste teď měli možnost slyšet, že si to nevymýšlíme. A co je ještě zajímavější, tak že o to mají muži neskutečný zájem. Samozřejmě pro Xholakys a její velmi úspěšné podnikání je to jedině dobře a ve výsledku se nejedná vůbec o nic špatného, jen se něco takového opravdu neslyší každý den.

A co si o tom myslíte vy? Dámy, bavilo by vás takto hodnotit nádobíčko vašich obdivovatelů? A co vy, pánové? Nechali byste se takto skrze slohovou práci ohodnotit? Upřímně jsme na vaše reakce zvědaví!

Čerpali jsme z tiktok.com

Reklama