in

Xholakys: návrhy a zprávy od Lil Pumpa?

tiktok.com
Reklama

O Valerii H. alias Xholakys jsme tu dnes již jeden článek měli. Museli jsme se s vámi podělit o její přiznání, že mezi její nejpopulárnější objednávky patří “slohové práce o mužském nádobíčku“ za 10 dolarů. A jelikož se v podcastu A-Cast opravdu rozpovídala, všechny nás překvapila šílenou nabídkou na spolupráci, která se jí naskytla. Jste zvědaví?

Jelikož je Xholakys Češka, tak bychom si všichni mysleli, že i když působí na světové platformě, stále budou u ní převládal nabídky z “domova” jak se říká. Opak je ale pravdou, protože ji oslovil sám Lil Pump! A co po ní vlastně chtěl?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lil Pump (@lilpump)

Gazzy Garcia alias Lil Pump je americký rapper, kterého zřejmě nejvíce proslavila jeho píseň „Gucci Gang“. Takže věříme, že i když vám jméno třeba nemusí nic říkat, tak na tuto písničku jste si zajisté vzpomněli. Nicméně právě tento umělec oslovil Xholakys ke spolupráci, kterou však odmítla a my se jí vůbec nedivíme!

@kid_ajvnEpickej podcast s Holakys právě jede na youtube. Proklik na profilu a nezapomeň kliknout na + 🫶👊 ig:kid_ajvn♬ Polozhenie – Ravens Rock

Jak jste mohli sami slyšet ve videu, Lil Pump se toho opravdu nebál, šel rovnou k věci a rozhodně se nemělo jednat o nějaké společné zpívání. Jak sama Xholakys v původním rozhovoru řekla, i Lil Pump má svůj účet na OnlyFans a celá jejich spolupráce měla být jen o natočení nějakého žhavého videa a nahnání čísel. Koneckonců, celé působení rappera na OnlyFans probíhá právě formou “spolupráce” s pozvanými ženami.

Upřímně řečeno, čekali jsme jakoukoli šílenost, ale něco takového by nás nenapadlo. I když víme, že je Valerie zřejmě zvyklá z platformy OnlyFans na jakékoli věci, ať už možné či nemožné, tak si myslíme, že tohle muselo zaskočit i ji samotnou. Vás by to, dámy, třeba nezaskočilo?

Čerpali jsme z youtube.com

Reklama