in

Kafuu a její OnlyFans? Přijde si na pohádkové peníze!

pixabay.com instagram.com
Reklama

Pokud si dobře vzpomínáte, 27.11. vyšel na YouTube poněkud bizarní song Hafo od Franka Wilda a nyní velmi probírané Kafuu. K dnešnímu dni (13.12.2022) se dokonce skladba drží na prvním místě v hudebních trendech na YouTube. Tato náhlá sláva však přilákala spoustu pozornosti i k OnlyFans kariéře Kafuu. Je srovnatelná s kamarádkou Xholakys? 

V jednom z našich článků o Xholakys (Valerii H.) jste se mohli dozvědět, že jen 0,2% tvůrkyň z celého světa je na platformě OnlyFans lepších nebo alespoň srovnatelných právě s ní. Navíc v podcastu A-Cast prozradila, že si měsíčně čistě JEN za předplatné přijde v průměru na 3.000.000 Kč! Jak to ale vypadá, tak Kafuu se jí začíná pomalu rovnat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kafuu 👼🏼 (@kafuu_of)

Kafuu v nedávném rozhovoru pro extra.cz sice nechtěla mluvit o konkrétních částkách, avšak alespoň prozradila, že i ona patří k tomu hlavnímu 1% (konkrétně 0,33%) na platformě OnlyFans, a že se výdělkem blíží k již zmiňované Xholakys.

O kolik peněz se jedná konkrétně, se zřejmě nikdy nedozvíme, pokud nám to samotná Kafuu neprozradí. Finální sumu totiž ovlivňují všemožné VIP balíčky, prémiový obsah, předplacené bonusy, monetizované konverzace a jiné možnosti, které zrovna tvůrkyně nabízí. Prozatím nám tak nezbývá nic jiného, než jí jen věřit.

Tématem jsme se inspirovali z extra.cz a youtube.com

Reklama