in

Nepřehání to? Kajumi s Laduškou v dubaji rozhodně nešetřili!

instagram.com instagram.com
Reklama

Dubaj. Město plné zlata, drahých aut a hromady bohatých lidí na jednom místě, kteří se to nestydí dávat najevo. Ropa tu teče proudem, policie jezdí v Lamborghini a místo psa je naprosto normální chovat tygra. Přesně takto si většina z nás představí tento “ráj na zemi” a není proto divu, že to sem táhne nejednu mladou vycházející hvězdu. A přesně o nich bude dnes řeč. 

Jak už název článku napovídá, hlavními aktéry jsou dva známí influenceři – Kajumi a Laduška. Upřímně řečeno, před začátkem celé reality show Like House, vědělo poměrně málo lidí, o koho přesně jde a tak právě této show mohou děkovat za to, že se dostali až tak daleko, kde se nachází dnes. Jak ale s touto možností slávy a vysněného života prozatím naložili?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adam Kajumi 🔥 (@adamkajumi)

Odpovědí na tuto otázku se již pár týdnů baví téměř celý Internet. Proč? I tito influenceři se totiž rozhodli jet objevovat krásy Dubaje. Na tom samozřejmě není nic špatného, avšak jak můžeme vidět, rozhodně se toho nebojí a užívají si doslova v bohémském stylu.

Ze začátku šlo o takovou tu klasiku. Pózování v luxusním hotelu, v soukromém bazénu, s velkými plyšáky či na bezchybné pláži. Dále jsme mohli vidět velice drahá auta, výlety lodí či na vodním skútru. Pak se to ale změnilo a naštvali tím tak spoustu lidí a svých fanoušků.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adam Kajumi 🔥 (@adamkajumi)

Když opomeneme fakt, že celé Česko bylo ještě donedávna dost omezováno kvůli epidemii a v Dubaji to připomínalo jeden velký nekončící večírek, fanoušky spíše naštvalo samotné chování influencerů. Laduška na stories s vějířem bankovek, Kajumiho popíjení vody na 300Kč nebo snímek těžké pohody na pláži s popiskem, že to je jejich dnešní kancelář. Všechny tyto momenty se velké slávy moc nedočkaly.

I když ve finále nešlo o nic tak strašného, některým lidem se jednoduše jejich chování nelíbí a často se ptají, kam se poděla ta skromnost, kterou se prezentovali ze začátku. A co na celou tuto situaci ohledně jejich chování říkáte vy? Je jejich chování podle vás ještě v normě?

Inspirovali jsme se na expres.cz

Reklama