in

Bála se chodit na velkou! Opravdu kvůli tomu svůdná modelka zkolabovala?

instagram.com pixabay.com
Reklama

Jak se říká, zdraví máme jenom jedno a proto bychom se o sebe měli pokud možno co nejvíce starat a zbytečně si nezahrávat. Obzvláště alespoň v těch směrech, ve kterých to můžeme nějak ovlivnit, jako například pravidelné chození na záchod. Pokud to totiž nezdravě dlouho zadržujete, můžete díky tomu i zkolabovat!

Sexy modelka Emmerald B. z Velké Británie by vám mohla o této nemilé zkušenosti povědět sama. Trpěla totiž velmi neobvyklou fobií, díky které si natolik zahrávala se svým zdravím, až jednoho dne zkolabovala. Téměř totiž nechodila na velkou.

Emmerald je jednou z profesionálních modelek z průmyslu pro dospělé se zaměřením na odvážné focení v různých oblečcích, prádle a sexy pózách. A právě díky svému zaměstnání si vypěstovala odpor až strach z vykonávání velké potřeby.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Emmerald Barwise (@emmeraldbarwise)

Bylo jí to trapné, nepříjemné a zašlo to až tak daleko, že nechodila na velkou nikde jinde, nežli doma. V práci něco takového nepřipadalo vůbec v úvahu a tak se k vykonání velké potřeby přiměla jen jednou za týden. Když však bylo třeba, vydržela i neuvěřitelných 14 dní! Jednou se jí však takové dlouhodobé zadržování nevyplatilo. Její tělo to nevydrželo a při focení zkolabovala.

Díky tomuto incidentu se tak začaly její obavy a strach z této přirození potřeby řešit. Nyní se snaží své trávení postupně vrátit do normálního stavu a díky psychologické pomoci pracuje i na odbourání své fobie. A co říkáte vy na její nevšední odpor k vykonávání velké potřeby? A jak nejdéle jste to kdy vydrželi vy?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama