in

Video: Jak se dostane krysa do záchodu? Je to snazší, než byste si mysleli!

youtube.com
Reklama

Jak to tak bývá, každý z nás má strach z něčeho jiného. Někdo bytostně nenávidí pavouky či hady. Jiný se zase bojí velkého množství lidí nebo toho, že ve spánku spolkne nějakého toho brouka. Víte ale, co by vyděsilo zaručeně všechny? Krysa vylézající ze záchodu! A že se to opravdu stává…

Dámy a pánové, možná nás po dnešku nebudete mít rádi, protože odemkneme váš nový strach, ale myslíme si, že toto video by měl vidět každý z vás. Jedná se totiž o způsob, jakým se skrze záchod velmi snadno může dostat do domu jakýkoli nezvaný host – v dnešním případě právě již zmiňovaná krysa. Tak co, jste připraveni?

Jak můžete vidět, video ukazuje rozpůlenou toaletu a krysu, která si statečně razí cestu z vodovodního potrubí přímo do záchodové mísy. Vlastně ji k tomu stačí doslova jen pár vteřin a jedna přestávka na nadechnutí. Děsivě snadné, že?

V naší republice sice není tak velký problém s krysami nebo hady, kteří se mohou do záchodu dostat úplně stejnou cestou, ale popravdě,… po dnešku se opravdu nebudeme na toaletě zbytečně zdržovat. A co vy? Máte novou fobii?

Tématem jsem se inspirovali na ladbible.com

Reklama