in

Bella Hadid si dává od modelingu pauzu! Co tragického nyní prožívá?

instagram.com
Reklama

Je to již pár dní, co se na Instagramu objevil velmi upřímný a překvapivý příspěvek mladé supermodelky Belly Hadid, která vynesla na světlo její šokující probíhající bitvu s nemocí, o které svět téměř vůbec nic nevěděl… a to již dlouhých 15 let!

“To malé já, které trpělo, by bylo tak hrdé, že vyrostlo, a že jsem se nevzdala sama sebe… Děkuji své mamince za to, že vede všechny mé lékařské záznamy, drží při mně, nikdy mě neopouští, chrání mě, podporuje, ale především, přes to všechno mi věří,..” začíná Bella dojemnými slovy svůj příspěvek, ve kterém se rozhodla sdílet se světem svůj příběh o vážné nemoci, se kterou potají a statečně bojuje již 15 let.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bella 🦋 (@bellahadid)

Jedná se o chronickou lymskou boreliózu, se kterou se Bella potýká již od svých 11 let. Silná únava, bolesti hlavy, zad, kloubů a svalů, špatná nálada či dokonce deprese, se stala Belliným denním chlebem a přesto nic z toho na sobě nedávala vůbec znát.

“Život v tomto stavu, zhoršující se časem a prací, když jsem se snažil udělat sebe, svou rodinu a lidi, kteří mě podporují, hrdými, si na mě vybral daň způsobem, který si vlastně nedokážu vysvětlit. Být tak smutný a nemocný s největším množstvím požehnání/privilegií/příležitostí/lásky kolem mě byla dost možná ta nejvíce matoucí věc,” pokračuje v popisování svých zmatených pocitů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bella 🦋 (@bellahadid)

Ve svém příspěvku své fanoušky ujišťuje, že je v pořádku a nemusejí se ničeho bát. Dále pak dodává, že by za nic na světě nic neměnila a kdyby si tím vším musela projít znovu, aby se dostala přesně do tohoto okamžiku, ve kterém je právě teď, udělala by to všechno znovu.

“Mám tolik vděčnosti a pohledů na život, těchto 100+ dní boreliózy, chronické nemoci, léčby koinfekce, téměř 15 let neviditelného utrpení,.. stálo za to, pokud budu moci, dá-li Bůh, mít možnost celý život šířit lásku z plného poháru a být schopen být skutečně sám sebou,” líčí dále ve svém dojemném vzkazu svým sledujícím.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bella 🦋 (@bellahadid)

“Vrátím se, až budu připraven, moc mi chybíte, moc vás všechny miluji,” ukončuje svůj dojemný vzkaz Bella, který má k dnešnímu dni již téměr 3 miliony lajků. Je tak očividné, že má veškerou podporu svých fanoušků. Věříme, že takovéto rozhodnutí nebylo snadné, ale zdraví by přeci jen mělo být vždy a u všech na prvním místě, nemyslíte?

Tématem jsme se inspirovali na brightside.me

Reklama