in

Adam Kajumi udělal dobrý skutek? Odhalil velký podvod!

Adam Kajumi
instagram.com
Reklama

Jeden z nejpopulárnějších českých TikTokerů, Adam Kajumi, přišel na kloub jednomu z největších podvodů v Česku za poslední půl rok. Podvodnice okradla rodinu, které před Vánocemi shořel dům i s doklady.

Adam Kajumi je jeden z nejsledovanějších českých TikTokerů a díky tomu má i obrovský vliv na jeho publikum. Ačkoliv na jeho jméno padají denně nejen hezké, ale i nenávistné a negativní komentáře, momentálně udělal něco, kvůli čemu snad půjde negativita stranou. Odhalil podvodníky, kteří okradli rodinu těsně před Vánocemi, kterým vyhořel dům.

Na podporu této rodiny přispělo několik tisíc lidí formou charity přes stránku Kapka Naděje. Právě Adam si všimnul, že z účtu směřují peníze formou podivných transakcí někam, kam by rozhodně chodit neměly. Rodina, která se těšila z nasbíraných peněz, tak neviděla ani korunu. Za tímto účtem stála celou dobu jakási Tatiana, která byla už v minulosti odsouzena za podvody.

@bizaryceska Hyenismus #adamkajumi #kapkanadeje #lež #scam #fyp ♬ původní zvuk – BizaryCeska

Adam Kajumi si vyhledal její adresu a společně s fanoušky si na jeho živém vysílání za tajnou Tatianou dojeli. Dohadování trvalo zhruba hodinu, Adamovi se však podařilo ženu přimět, aby se přiznala. “Takže jste to vy, člověk který stál za podvodnou stránkou Kapky Naděje,” pokládal Adam jednoduché otázky. “Ano, jsem to já,” přiznala Tatiana.

“Vyhlídla si rodinu, které shořel dům včetně dokladů a nechala pod záštitou toho profilu vytvořit transparentní účet. Myslel jsem, že to je všechno podložené smlouvami,” sdělil médiím Adam. Případem už se zabývá policie a podvodnice díky jejím problémům v minulosti údajně dostane tvrdý trest. Adam je ze všech stran komunitou chválen.

Inspirovali jsme se z: lajk.iprima.cz

Reklama