in

Jiří Krampol a Adam Kajumi? Dvojice, která se snaží vychovávat!

tiktok.com
Reklama

Komentáře typu “Trochu trapný do čeho pan Krampol jde”, “Takového facáka by chytil mladej”, “Ses malinko ztrapnil,…” nebo naopak “to je nice”, “bohužel, dnešní doba”, “konečně tvé první video o něčem.” Přesně tuto směsici jsme měli možnost vidět v komentářích pod nedávním Tik Tok videem Adama Kajumiho, které se rozhodl spolupracovat se známým českým hercem.

Adam Kajumi, mladý český influencer a tiktoker, který se díky show Like House dostal do popředí a využil šance tak dobře, že dnes patří k předním českým Tik Tok tvůrcům s více než 1 milionem sledujících. A pak tu hned máme známého českého moderátora a herce Jiřího Krampola. Co spolu mají společného?

Právě oni dva natočili velmi diskutované video posledních dní. I když se má jednat jen o scénku, kterou by měl každý brát s nadsázkou, ne každý to tak pochopil.

@adamkajumi Ta dnešní doba 😪 #fakesituation #nebudadam #obracenerole #jirikrampol #adamkajumi ♬ original sound – Adam Kajumi 🇨🇿

V sekci komentářů se začaly hromadit zprávy všeho druhu. Někteří je chválí a chápou, jak je celé video zamýšleno, jiní zase je shazují, urážejí a myslí si, že je to vše myšleno vážně. Jejich úmysl, natočit poučné a vtipné video, tak úplně nevyšel.

Dvojici to prý ale rozhodně neodrazuje a mají spolu v plánu natočit hned celou sérii podobných krátkých “výchovných” a satirických scének. Rozhodně se tak nejedná jen o náhodné setkání a využití situace z Adamovi strany k tiktok videu. Oba dva se navzájem znají a rozumí si. Vše bylo předem domluvené, naplánované a jak Adam sám řekl, podobného společného obsahu bude i více. 

Máme se rozhodně na co těšit. A co říkáte vy na jejich spojení?

Tématem jsme se inspirovali z tiktok.com a antiyoutuber.com

Reklama