in

Adam Kajumi svezl děti ve svém BMW! Prý to byla odměna za splnění výzvy.

Adam Kajumi
instagram.com
Reklama

Adam Kajumi se rozhodl svést mladé chlapce ve svém autě. Všechno je ale úplně jinak, než se na první pohled zdá. Celou dobu šlo o výzvu, kterou dal na svůj TikTok ve stejný den. Kluci výzvu splnili a tak byla projížďka autem za odměnu.

Jeden z nejkontroverznějších tvůrců obsahu na českých sítích, Adam Kajumi, svým chováním vždy přiláká pozornost. Ačkoliv se říká, že jeho tvorba je spíše pro mladší publikum, dle jeho slov se to snaží změnit. Jako příklad lze brát jeho nový TikTok účet, kde sdílí videa s auty, nečekal však, že i tento kontent bude mladší publikum zajímat.

@adamkajumi Díky cejcars.cz 🙏🏽 #bmwm4c ♬ original sound – Adam Kajumi 🇨🇿

“Nazdar hoši, co tady vyvádíte,” otázal ve videu Kajumi dva mladé chlapce na ulici, kteří si ho natáčeli. Následně jim nabídne, zdali nechtějí svést v jeho autě, protože na něj udiveně zírali. Kluci si očividně jízdu užili a Kajumi jim ukázal spoustu vychytávek, které v sobě má včetně hlučného motoru.

Divákům se však nelíbí, že děti jen tak vlezli k “cizímu” člověku do auta. “Rodiče je asi nenaučili, že si nemají sedat k cizím lidem do auta,” píše jeden ze sledujících. “Dřív se lákalo na bonbóny, teď na drahá auta,” doplňuje druhý sledující.

Dle Kajumiho slov však nešlo o náhodu. Ve svém ranním videu totiž řekl, že pokud ho v ten den někdo potká se slovy “zabiják” tak ho ve svém autě sveze, což kluci splnili. “Já ty kluky znám, často chodí na různé autové srazy s jejich rodiči, potkali jsme se tam ale náhodou, poznali auto a když jsem ve videu slíbil, že je svezu, tak jsem to udělal,” přiznává Kajumi v rozhovoru pro média.

Tématem jsme se inspirovali z antiyoutuber.cz

Reklama