in

Zoo! Ve čtvrtek 16.3. bude Konec všech nadějí

instagram.com
Reklama

Marie si užívá chvilky o samotě. Zoo z ciziny chce sebrat šimpanze Bonobo. Sid řekne Filipovi jak to s ním má. Marek si stále myslí na Viki, ale na Marka si myslí Tess. Vojta si užívá lásku s Izzy. Brázda dokončil s Albertem svůj projekt a starosta dostal infarkt. Charlie stojí o Katku, ale Katka už o něho ne. Proč?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Brázda dojde na město kvůli podpisu na údržbu zeleně. Během toho, se zastaví za starostou, aby se mu vysmál do obličeje. Starosta ho ale nevidí rád a pokračuje se svými výhružkami. Nakonec starosta na jiné akci dostane lehký infarkt. Brázda z toho moc radost nemá, Albert ale ano. Bude mít toto staro-nové spojenectví pozitivní konec?

Izzy si užívá zamilovaný vztah s Vojtou a Tess začíná být vůči vztahu s Markem skeptická. Marek si totiž stále mysli na Viki. K Tess se chová jako ke kamarádce a té to začíná být nepříjemné a chce to s Markem vzdát. Markovi díky telefonátu s Viki dojde, že by ji měl konečně nechat jít. Rozhodne se tedy pozvat Tess do kina. Jak dopadne prohlubování vztahu mezi Markem a Tess?

Sid se rozhodne Filipovi říct, jak to s ním má a ze Adam je jediný s kým by chtěla zestárnout. Řekne mu, že by s ním určitě nechtěla být a že je nestabilní holkař. Filip na tuto informaci nereaguje úplně přátelsky a rozhodne se Anče dělat naschvály tím, že se bude chovat jako nestabilní holkař. Jeho plány mu ale úplně nevycházejí. Jak se Sid smíří s nepříjemným Filipem?

Otec Katky je přesvědčený, že Charlie je holkař. Snaží se Katku přesvědčit, že by si s ním neměla začínat. Ta mu ale nevěří. Bohužel při návštěvě Charlieho spatří dámskou návštěvu a domyslí si co se u něj v bytě děje. Začne být vůči němu chladná a nedostupná. I  přesto, že se Charlie snaží, Katka ho odmítne. Dozví se nakonec Katka pravdu, proč jsou u Charlieho v bytě jiné ženy?

Inspirovali jsme se na prima plus

Reklama