in

Zoo! Stará láska nerezaví? Už v úterý 14.3.2023.

instagram.com
Reklama

Anička konečně zjistí, jak je to s jejím těhotenstvím. Zjistí to také Filip. Adam nepřijde na domluvenou schůzku se Sidonii, ale má pro to dobrý důvod. Izzy s Vojtou prohlubují svůj vztah a snaží se pomoct Markovi a Tess. Charlie pomáhá Katce s útulkem nadále. Starostovy opět nevyjdou plány a Marie se nechce usmířit s Karlem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Sid se stále bojí, že by mohla být těhotná. Konečně se rozhodne pro těhotenský test. Navíc podezření má i Filip a když uvidí Sid hádat se s Adamem, rozhodne se jednat. Vyzná jí lásku a chce se postarat o ni i o miminko. Jak dopadl těhotenský test a jak reagovala Sid na jeho vyznání lásky?

Adam po posledním výstupu se Sidonii zpytuje svědomí a dohodne s ní novou schůzku, na kterou ale nedorazí. Těsně před odchodem za ním přijdou notáři kvůli životní pojistce jeho rodičů. Sidonii to moc neimponuje a Anička začne mít podezření, kde Adam do noci byl. Co chtěli Adamovi notáři a jak na to zareaguje rodina Aničky?

Izzy posunula svůj vztah s Vojtou na intimní úroveň ale Tess s Markem se zatím nikam neposouvá a tak je potřeba tomu pomoci. Charlie stále řeší pomoc Katce s útulkem a tak se stěhování do Budějovic zatím nekoná. Díky jeho pomoci se s Katkou čím dál více sbližují. Jak dopadne společné hlídání útulku přes noc? A při čem je načapá Ilona u Charlieho v bytě?

Starosta opět vyhrožuje Albertovi a Brázdovi, aby odstoupili z výběrového řízení. Protože odstoupit nechtějí a nakonec výběrové řízení vyhrají, rozhodne se pro tvrdší řešení. Nakonec celý problém vyřeší Roklová, když přijde s návrhem, který pomůže zoo i dvěma spiklencům. Co se starosta rozhodl použít a jak to Roklová nakonec vyřešila?

Marie stále nechce poslechnout radu své matky a získat Karla zpět. Navíc potká Marii s Robertem při řešení šimpanzů Bonobo a rozhodne se Karla varovat. Ten se ale Marii do života plést nechce. Tak se matka Marie rozhodne jednat na vlastní pěst. Předvede v restauraci Marii a Robertovi ostudu a tak ji musejí vyvést. Jak zareaguje Robert na soukromou schůzku s matkou Marie?

Inspirovali jsme se na prima plus

Reklama