in

Zoo! Miluje Marek Viky nebo Tess?

instagram.com
Reklama

Viky je zpět a její návrat není jednoduchý ani pro ni ani pro její okolí. Tess se bojí konkurence a musí zjistit, jak to Marek vlastně s Viky má. Adamův děda na tom není dobře, ale Adam nechce o LDN ani slyšet. Filip chce dát v Zoo kvůli Aničce výpověď. Katka uvidí Charlie s Viky a rozhodne se opět beze slova odejít. To vše a mnoho dalšího v novém dílu seriálu Zoo.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Viky se vrací do svého bytu a je nemile překvapena. Stále zde bydlí Filip, s čímž úplně nepočítala. Nicméně postupem času zjistí, že to není úplně špatné, protože jí může pomáhat s hlídáním. Filipovi to s malým jde, a tak se dohodnou, že zatím zůstane. Petr se snaží s Viky spojit a vysvětlovat, proč si našel milenku, se kterou aktuálně čeká dítě. Viky ale nechce nic slyšet. Co vše způsobí návrat Viky? Jak na její návrat zareaguje Marek a Tess?

Izzy a Vojta cítí, že návrat Viky není pro Tess úplně šťastný. Bojí se, že je do ní Marek stále zamilovaný a že Tess opustí. Snaží se tedy různě se situací manipulovat, aby Tess nepoznala, že se něco děje. Ta ale vše zjistí od Marie, která jí doporučí, aby se Viky zeptala, co koupit Markovi k narozeninám. Během rozhovoru utrousí, že do sebe dříve byli zamilovaní. Tess to samozřejmě rozhodí a rozhodne se nepříjemnou situaci vyřešit po svém. Jak zareaguje Marek?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Adamův děda na tom stále není dobře a prognózy také nevypadají pozitivně. Děda Adama nepoznává a lékaři ho chtějí umístit jinam. Všichni se snaží pomoci, ale Adam nechce o klinice ani o LDN nic slyšet a tak se rozhodne dědu vzít si domů. I přesto, že v jeho bytě nejsou úplně vyhovující podmínky, stojí si za svým a nechce ani specializovanou kliniku. Má Adam pravdu a pomůže dědovi vědomí, že ho nikam neodložil?

Charlie se chce sejít s Katkou a dá na radu Ilony, aby si nejdříve vše srovnal a potom teprve Katku kontaktoval. Děda od Katky s tím zásadně nesouhlasí a tak se do všeho plete, a bez Katky vědomí, píše Charliemu SMS. Katka se i tak rozhodne s Charliem sejít, ale potká ho v bytě s Viky a tak ihned odchází. Co ji nakonec přesvědčí vrátit se zpět a jak na její vyznání zareaguje Charlie?

 

inspirovali jsme se na iprima

Reklama