in

Zoo: Očekávaný návrat Viky!

instagram.com
Reklama

Je to tady. Spousta fanoušků Evy Burešové představující v seriálu Zoo Viki Janečkovou, netrpělivě očekává návrat jejich oblíbené postavy. Stane se tomu tak v tento čtvrtek 23.3.2023. Jak tento návrat pohne s dějem a jak se Viki vlastně vrátí? Máme zde další díl oblíbeného seriálu a co nás v něm čeká.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ZOO (@prima_zoo)

Anička stále bojuje s myšlenkou na Filipa. Ale tvrdí, že si je jistá, že chce být s Adamem. Filip se ale nevzdává a donese jí důležitý dárek a stále jí nadbíhá. Toho se ihned chytí pomstychtivá Sylva, která začne po zoo šířit informaci, že Anička chodí s Adamem i Filipem. Oznámí to i Adamovi. Ten tuto informaci slyší i od ostatních kolegů. Jak zamává se vztahem Anči a Adama tato informace? Nechá se Adam těmito drby rozhodit?

Maminka Marie se rozhodne uspořádat oslavu, aby dala Marii a Karla znovu dohromady. Bohužel ani jeden z nich ale zpět nechce a Karel se dokonce oslavy nechce zúčastnit. Tak vymyslí babička lest, že chce Vojta oficiálně představit před rodinou Izzy jako přítelkyni. Marek a Vojta tuto její lest prokouknou a tak se rozhodnou si z babičky vystřelit. Jak dopadne jejich léčka s dvojčaty? A co na to zbytek rodiny?

Katka si přijde k Charliemu pro vysvětlení, proč ho viděla s jinými ženami. Charlie ji ujistí, že se nic neděje, ale že má castingovou agenturu. Poté Katka zjistí, že ženy od Charlieho se schází s jinými muži a odvodí si, že je Charlie prodává. Charlie se dostává do nepříjemné situace. Buďto musí Katce přiznat co skutečně dělá a tím porušit pravidla firmy a nebo o ni nadobro přijít. Co si Charlie vybere?

Do zoo nastoupí nová průvodkyně Kristýna Martincová. Protože je pan Hruška v nemocnici, dostane ji na zaučení Albert. Ten na ní ihned zkusí svoje metody a vůbec mu neimponuje, že to na ni nezabralo. Rozhodne se udělat vše pro to, aby se Kristýny zbavil. Pomůže mu k tomu stížnost učitelky, které se průvodcovský projev Kristýny nelíbil. Podaří se Albertovi dostat Kristýnu ze zoo?

Marek s Tess a Vojta s Izzy jsou šťastné páry. Anička řeší svůj problém s Filipem a bojí se, že na ni Adam bude naštvaný. Všichni vědí, že Viki je v cizině hodně sama, ale i tak to vypadá že má spokojenou rodinu. Najednou se ale Viki objeví v baru s tím, že nechce žádné otázky, ale jen zpívat zpět jako Lady X. Co se stalo mezi Viki a Petrem, že se takto narychlo a beze slov vrátila?

Inspirovali jsme se na prima plus

Reklama