in

Zoo! Studená sprcha v úterý 7.3.2023

instagram.com
Reklama

Adam má  finanční potíže, ale jeho hrdost mu nedovolí nechat si pomoci. Filip posunul vztah se Sylvou na nový level a vymkne se mu to z rukou. Tess a Izzy pokračují ve svém plánu jak zamilovat Charlieho. Karel se zoufale snaží setkat se Stázkou. Eliška půjde s Břéťou na večeři.

Adam se dostal do finančních potíží. Nezaplatil za elektřinu z důvodu přechodu k jinému dodavateli. Nechce si ale od Aničky a její rodiny půjčovat peníze. I na nabídku Sidonie reaguje poměrně útočně a to se Sidonii samozřejmě nelíbí. Co Sidonie Adamovi na jeho výstup řekne?

Filip se začal scházet se Sylvou a pozvedli svůj vztah na intimní úroveň. Sylva ale začne moc tlačit na pilu a hned vezme Filipa na večeři s kamarádkami. Přijde s návrhem na seznámení s rodiči, ale s tím Filip nesouhlasí. Nakonec Sylva na firemní večeři s kolegy Filipa požádá, aby s ní začal bydlet. Jaká bude Filipova reakce na tuto rychlou nabídku? A co na to kolegové?

Tess a Izzy se snaží, aby se Charlie zamiloval do Katky. Tak vymyslí s pomocí Ilony lest s přepadením, kam nalákají i Katku, aby viděla, jak je Charlie dobrý chlap. Naplánují nahrané přepadení Ilony, kterou by měl přepadnout Franta a Charlie zachránit. Katku nalákají na to samé místo, aby v danou chvíli Charlieho záchranu viděla. Jak nakonec dopadne přepadení a záchrana? A spojí  to Charlieho a Katku dohromady?

Karel se stále snaží sejít se Stázkou, ale stále mu v tom její opatrovnice brání. Koupí jí nové šatičky, ale nemá kdy jí je předat. Jeho trápení si všímá už i Marie a tak se pokusí situaci vyřešit na vlastní pěst. Marie zjistila, že ke Karlovi jí už nic netáhne, ale i přesto se mu snaží pomoci. Sejde se s Dianou a zjistí, proč Diana brání ve styku se Stázkou. Jak se nakonec mezi sebou domluví?

Eliščini kluci se opět dostali do problému ve škole. Chytili je se spreji u poškozené zdi. A tak dostali od Elišky zaracha do konce školního roku. Nicméně kluci stále tvrdí, že na zeď nic nesprejovali.  Do všeho se vloží  jejich babička, která zjistí, že na místě činu je kamera. Břéťa pomůže sehnat kamerový záznam a tak si u Elišky vyslouží večeři. Co z kamerového záběru zjistí?

Inspirovali jsme se na prima plus

Reklama