in

Zoo! Na co se můžete těšit v úterý 17.1.2023?

instagram.com
Reklama

Přinášíme Vám další informace o následujícím dílu oblíbeného seriálu ZOO. Díl s názvem “V nouzi poznáš přítele se bude vysílat v úterý 17.1.2023. Jak dopadne plánovaný odjezd Charlieho se skupinou dvojčat? A co Stázka a její předání babičce? Jak si Albert povede v nové roli ředitele ZOO? To vše a mnohem více můžete vidět v dalším dílu ZOO.

Charlie vzhledem ke komplikacím rozhodl, že i s celou skupinou musí odjet, aby je starosta nijak nemohl vystopovat. Rozhodne se odjezd odložit na pár dní kvůli práci Tess. Bohužel se mu to stane osudným a starosta ho vypátrá. Jak zareaguje na společné setkání a jakou to bude mít nakonec dohru? Odjede nakonec celá skupina pryč?

Albert byl jmenován do nové role ředitele ZOO, protože rodina Novotných neposlala platbu za luskouny včas. Albert se svojí role ujal tak, jak je mu vlastní. Výpovědi a šikana začínají hned jakmile obsadil kancelář. Povolá dokonce svého otce jako právního zástupce zoo a znepříjemňuje práci všem zaměstnancům. Kdo nakonec Albertovi přistřihne křidýlka a jak na to bude Albert reagovat?

V rodině Roklových je poslední dobou velmi dusno. Provalená nevěra a nemanželská dcera donutila Marii opustit Karla a odejít z domu. Karel se snaží zjistit, zdali je Stázka skutečně jeho dcera a především najít její pravou babičku. Babička se rozhodne, že se o Stázku postará, nicméně ihned po příjezdu je Karlovi jasné, že by Stázku měla pouze na výdělek. Jak se bude Stázce líbit v nové rodině ve staveništi? A jak se s tím smíří Karel?

Anča nese v zoo následky za chybu svojí maminky. Většina zaměstnanců na ni zanevřela, a dává jí za vinu Albertovo jednání s nimi. Tak se Anča snaží na vlastní pěst získat luskouny zpět, aby pomohla Roklové dostat se zpět na místo ředitelky. Zatím se bohužel nesetká s úspěchem. Kdo bude Anče oporou a kdo se k ní naopak otočí zády?

Inspirovali jsme se na iprima.cz

 

Reklama