in

Zarostlý Pirát už je doma ze Survivoru. Je dotočeno, tipnete si kdo vyhrál?

youtube.com
Reklama

Kromě Piráta jsou doma v Česku už i všichni ostatní účastníci Survivoru 2024. Důvod je jednoduchý. My soutěž sledujeme se zpožděním a ve skutečnosti je již dotočeno. Na vítěze si ještě počkáme. Podle čeho však vítěze tipují lidé na internetu?

Všichni účastníci jsou vázáni mlčenlivostí a za porušení by dostali nemalou pokutu. Lidé podle vzhledu těch, kteří se již na sítích ozvali, tipují, kdo je nejvíce zarostlý a pohublý a mohl by být tedy ten, který bojoval na ostrově až do posledních minut. Kdo zatím vypadá nejvíc sešle a zarostle a mohl by být vítězem?

Vysílání je oproti skutečnému času natáčení asi o měsíc a půl pozadu. Na skutečný výsledek si proto ještě počkáme. A do té doby můžeme spekulovat. Ostatně jako vždy. Na svých sociálních sítích se již stačili ozvat tito soutěžící: umělec Bandurko, policistka Kristina, zápasník Pirát, streamer Tomáš a Egypťan Jack.

“Už jsme všichni doma, takže, ale to je vlastně všechno, co vám můžu říct a co můžu přiznat. Takže Pirátík je doma,” oznámil svým fanouškům Pirát, kterému asistovala jeho maličká dcerka Dominika.
Zdá se, že nejvíce sešlý je youtuber Tomáš Rys alias The Hateris a MMA bijec Samuel “Pirát” Krištofič. Jedním z adeptů na výhru by mohl být i Jack Hamid, který se domů vrátil zcela zarostlý – zhodnoťte sami, jak vypadaly jejich prvotní komunikace k fanouškům na Instagramu ve stories.
Samozřejmě nic není jisté, jelikož o ostatních přeživších jsme zatím neslyšeli, ale to se může brzy změnit.  Každopádně jsme velice zvědaví, kdo si odnesl titul Survivor 2024 a 2,5 milionu korun k tomu.
Čerpali jsme z extra.cz, tvfans.cz
Reklama