in

Konec známého tria 3v1. Proč Leitgeb, Pártlová a Arichteva ukončily spolupráci?

instagram.com
Reklama

Holčičí bavičské trio 3v1 se již definitivně rozpadlo. Nic netrvá věčně. Nejdříve trio žen Nikol Leitgeb, Martina Pátrlová a Veronika Arichteva oznámily konec v rádiu Evropy 2 a nyní spolu již nebudou pracovat vůbec. Stalo se mezi nimi něco?

Na sociálních sítích se o rozpadu tria 3v1 spekulovalo již několik měsíců. Holky nejdříve zrušily společné besedy a pak ohlásily konec svého vysílání na Evropě 2. Zbývala jim už jen práce na společném e-shopu, kde teď zůstaly jen Martina s Veronikou. Nikola už tam nefiguruje nějakou dobu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 3v1 (@3v1ofiko)

“Přátelé, kamarádi, přijde nám fér vám říct, že od tohoto roku už stojí za eshopem 3v1 jen Veru s Marťou. Domluvily jsme se tak už v létě po tom, co jsme skončily v rádiu,” zveřejnila trojice na svém společném Instagramu. Zároveň všechny ubezpečily, že žádné drama mezi nimi neproběhlo. Každá má své projekty, kterým se chce věnovat.

Módní značka 3v1 zůstane nadále. “To je všechno. Život. Jsme kámošky, ale taky čtyřicetiletý matky, který mají každá i ‘to svoje’ a když se potkají, tak nechtějí řešit jenom společnou práci,” vysvětlily. Přesto, že se spekulovalo o tom, že se Arichteva a Leitgeb neshodly v názoru na výchovu, zřejmě to na jejich rozpad vliv nemělo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 3v1 (@3v1ofiko)

Spolupráci v budoucnu nezavrhují. Dodaly, že až jim odrostou děti a opustí manželé, třeba se ještě společně zasmějí na nějaké té besedě. Jejich trefná a vtipná videa byla svého času skvělá a dělala radost dalším ženám.

Čerpali jsme z tn.nova.cz

Reklama