in

Už žádní Piráti z Karibiku? Nečekaná změna u Disney!

twitter.com
Reklama

Dovolíme si tvrdit, že o Pirátech z Karibiku slyšel naprosto každý z nás. Hlavně díky dokonalému hereckému výkonu Johnnyho Deppa si celá tato sága vysloužila miliony a miliony fanoušků. Doposud vzniklo 5 velkolepých filmů a měl být i film šestý. Co je ale jinak?

Jak všichni víme, Johnny Depp měl díky své bývalé přítelkyni ze života hotové peklo. To, že byla celá tato kauza u soudu by ani tak nevadilo, jenže díky nařčení z domácího násilí dala řada režisérů od Johnnyho ruce pryč a ani studio Disney nebylo výjimkou.

Jelikož režiséři i filmová studia za něj začali hledat do svých filmů náhradu, pomalu z týdne na týden stal Johnny Depp z naprosté špičky ve svém oboru totálně odepsaným kouskem. Dokonce to zašlo tak daleko, že jeho legendární role Kapitána Jacka Sparrowa byla nabídnu někomu jinému.

Po díle Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta tak měl přijít ještě jeden díl, avšak ne s Johnny Deppem, ale s Margot Robbie v hlavní roli. Fanoušci byli samozřejmě proti, sepisovaly se různé petice a i díky situaci kolem pandemie Covidu-19 bylo natáčení tak nějak neustále přerušováno a posunováno, až se o stavu natáčení přestalo mluvit.

Ticho by bylo i doposud, avšak před pár dny Margot Robbie v rozhovoru pro Vanity Fair prozradila, že z celého pokračování slavné ságy úplně sešlo a žádný šestí díl nebude.

Z jedné strany je to poněkud překvapující, protože všechny filmy Pirátů z Karibiku byly vždy velmi úspěšné. Avšak na druhou stranu se tomu moc nedivíme, protože všichni moc dobře víme, díky čemu – respektive, díky komu to tak bylo.

A co říkáte vy na zrušení natáčení 6 dílu Pirátů? Těšili jste se snad?

Čerpali jsme z facebook.com a tvguru.cz

Reklama