in

Chtěli se na to VYKAŠLAT? 15 herců, kteří málem UKONČILI hereckou kariéru, než se stali SLAVNÝMI!

instagram.com instagram.com
Reklama

Víte, že někteří herci, které známe a milujeme, se zpočátku hodně snažili být tam, kde jsou dnes? Samozřejmě, že nic není zadarmo. Několikrát byli odmítnuti a jejich důvěra v herectví byla otřesena, a když už se málem vzdali, jejich odhodlání se vyplatilo a kariéra byla na světě. Kterých herců se to týká, se dozvíte v dnešním článku.

1. Henry Cavill

Než přišel Superman a Zaklínač, byl Henry Cavill připraven opustit svět herectví a připojit se místo toho k ozbrojeným silám. Mnohokrát byl při konkurzech odmítnut, takže začal věřit, že herectví není pro něj.

2. Gal Gadot

Gal Gadot alias Wonder Woman odhalila, že před její první velkou rolí měla již za sebou tolik neúspěšných konkurzů a odmítnutí, že řekla svému manželovi, že už to vzdává. Takže nakonec, když byla konečně vybrána a hned na hlavní roli, byla ve skutečnosti šokována.

View this post on Instagram

It's the weekend.. ????

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

3. Bradley Cooper

Bradley Cooper začal jako mladý odvážný herec a měl spoustu malých rolí. Zatímco bojoval s depresí a se zraněním jeho lýtkového svalu z oblíbeného basketbalu, musel odložit veškerou svoji práci o celý rok. Tehdy si připustil, že by bylo načase se vším herectvím skoncovat.

View this post on Instagram

How’s everyone feeling right now? ???????? #BradleyCooper

A post shared by Bradley Cooper (@bradleycooper__original) on

4. Kristen Stewart

Předtím, než získala celosvětovou slávu díky Twilight jako Bella Swan, se Kristen Stewart téměř vzdala herectví. S maminkou jezdila kolem LA z konkurzu na konkurz, a všude to končilo neúspěchem. Rozhodla se, že vyzkouší poslední konkurz na svém seznamu a pak s tím skončí. Naštěstí byla vybrána.

5. Emma Watson

Emma Watsonová hrála v Harrym Potterovi, když jí bylo pouhých 9 let. Těžko se vypořádala s pozorností světa a měla příliš mnoho make-upu. Cítila se, jako by se minula v povolání a rozhodla se, že po skončení filmové série opustí toto odvětví. Emma si však později uvědomila sílu své osobnosti a použil ji k vyjádření důležitých otázek, jako je posílení postavení žen ve společnosti.

Reklama

6. Mark Ruffalo

Prý Mark Ruffalo dělal konkurzy na více než 600 rolí, ale neúspěšně. Odmítání si na něm vybralo svoji daň a uvažoval o vzdání se svých snů. Jeho matka ho však stále tlačila, aby dosáhl svého štěstí, a nakonec to všechno dopadlo dobře.

7. Claire Danes

Claire Danes se snažila najít jakoukoli roli po dobu 2 let a pak se rozhodla, že místo toho změní svou kariéru na návrhářství. Nyní je držitelkou 3 cen Emmy, 4 Zlatých glóbusů a 2 Screen Actors Guild Awards a dokonce má svou vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

View this post on Instagram

Yo Yo Yo! #merrykitchmas

A post shared by Claire Danes (@clairedanes) on

8. Robert Pattinson

Stejně jako Kristen Stewart se Robert Pattinson snažil najít práci před obsazením v Twilight. Podle něj se jeho konkurz na upírské drama strašně pokazilo, zavolal svým rodičům a řekl: „Je konec, už se nemůžu dále trápit.“ K jeho překvapení dostal další den pozvánku na pohovor z filmu.

9. Brie Larson

Tato herečka začala se hraním ve věku 9 let. Jelikož se nedostala do velkých rolí, hrála menší role a dokonce nahrála popové album. Myslela si, že pro ni Hollywood není, a místo toho se přihlásila na různé vysoké školy, aby mohla studovat mořskou biologii. V té době dostala i pozvání na přehlídku, která nakonec odstartovala její kariéru.

10. Scarlett Johansson

Když mluvila o prvních letech své kariéry, Scarlett Johanssonová odhalila, že byla unavená z vykořisťování v hereckém průmyslu. Cítila se zaseknutá a přemýšlela o získání nové práce a ukončení kariéry.

View this post on Instagram

❤️#scarlettjohansson

A post shared by Scarlett Johansson (@scarlettjohanssonworld) on

11. Elizabeth Olsen

Elizabeth Olsen připustila, že chtěla opustit život v showbizu navždy kvůli slávě jejích sester a způsobu, jaký to na ně mělo vliv. Podle ní byla média vůči nim urážlivá a sledovala dvojčata všude, několikrát téměř způsobili i nemalé nehody.

12. Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brownová hrála již ve svých 8 letech. Poté hrála i malé role ve velkých show jako jsou Modern Family a Grey’s Anatomy, ale po chvíli se cítila, jakoby v tom už nadále nemohla pokračovat. Přiznává, že se všechno změnilo, když začala hrát Eleven  ve Stranger Things.

View this post on Instagram

nobody puts baby in the corner k??

A post shared by mills (@milliebobbybrown) on

13. Chris Hemsworth

Po své roli ve Star Treku (2009) se Chris Hemsworth snažil najít práci. Věci se jen zhoršily a přemýšlel o tom, že to všechno opustí a vrátí se do Austrálie.

14. David Harbour

David Harbor ztratil veškerou naději, když byla jeho show zrušena. V rozhovoru odhalil, že v tu chvíli si řekl, že pro Hollywood skončil. Krátce nato se dostal do Stranger Things.

View this post on Instagram

Feelin’ cute, may delete later. Do what these @beardseason guys tell ya to below and at beardseason.com. Get checked early for skin cancer. And thanks for the nice pic @mrelbank , jet lag, good lighting and some retouching does wonders, don’t it? ———- Posted @withrepost • @beardseason This is @DkHarbour by @MrElbank.⁣ A superbly timed portrait. ⁣ ⁣ Not only because he stars as Hopper from @StrangerThingsTV which literally just launched its third season, breaking records and captivating tens of millions of people around the world, but because he’s sporting a seriously magnificent #beard. A beard which can now save lives…⁣ ⁣ David wrote to us a few months ago wondering if we had any recommendations for barbers in New York for a beard trim. ⁣ ⁣ After picking up my phone (and jaw) from the ground, I tried my best to line up some leads. He was such a nice bloke and it was awesome to know he appreciated our cause and what we were doing as a charity. So, I dropped the question… would he like to become a #BeardSeasonAmbassador, and if so, would he be keen to mark the appointment with a portrait by @MrElbank. ⁣ ⁣ It was a long shot. ⁣ Firstly he’s based in the states and secondly, he’s one of the most popular actors in the world right now, so we counted ourselves lucky to just be chatting.⁣ ⁣ I sent him a link to Brock’s work (which of course he loved), and as fate would have it he would be in London in July. Like so many moments for #BeardSeason the planets were aligned. Wes was up there pulling strings for us again… ⁣ ⁣ And this, is the phenomenal result.⁣ Such an honour to be able to work with such talented people, helping us Champion the early detection of melanoma – one of the world’s deadliest cancers. ⁣ ⁣ If everyone who sees this photo visits their GP or #dermatologist for a #BeardSeasonSkincheck, and shows their support at beardseason.com – we’re going to save a lot of lives. Now that’s how you #BeardWithPurpose. ????????????????

A post shared by David Harbour (@dkharbour) on

15. Melissa McCarthy

Melissa McCarthy čelila mnohonásobnému odmítnutí a v určitém okamžiku se nedokázala ke konkurzu ani přemluvit. Pracovala ve dvou pracích, aby nějak vyžila a rozhodla se, že pokud se její herecká kariéra nestane stabilní do doby, než jí bude 30 let, vykašle se na to. Týden před třicátými narozeninami se zúčastnila natáčení seriálu Gilmorova děvčata.

Tak to jsme ani netušili, že zvažovali odchod z Hollywoodu. No dokážete si představit, že by Zaklínače hrál někdo jiný než Henry Cavill? Nebo snad, že by někdo jiný hrál samotného Thora? Ještěže u toho zůstali, jinak by to nebylo ono.

Čerpali jsme z brightside.me  

Reklama