in

Chtěli se na to vykašlat? 15 herců, kteří málem ukončili hereckou kariéru, než se stali slavnými!

instagram.com instagram.com
Reklama

Víte, že někteří herci, které známe a milujeme, se zpočátku hodně snažili být tam, kde jsou dnes? Samozřejmě, že nic není zadarmo. Několikrát byli odmítnuti a jejich důvěra v herectví byla otřesena, a když už se málem vzdali, jejich odhodlání se vyplatilo a kariéra byla na světě. Kterých herců se to týká, se dozvíte v dnešním článku.

1. Henry Cavill

Než přišel Superman a Zaklínač, byl Henry Cavill připraven opustit svět herectví a připojit se místo toho k ozbrojeným silám. Mnohokrát byl při konkurzech odmítnut, takže začal věřit, že herectví není pro něj.

Instagram will load in the frontend.

2. Gal Gadot

Gal Gadot alias Wonder Woman odhalila, že před její první velkou rolí měla již za sebou tolik neúspěšných konkurzů a odmítnutí, že řekla svému manželovi, že už to vzdává. Takže nakonec, když byla konečně vybrána a hned na hlavní roli, byla ve skutečnosti šokována.

Instagram will load in the frontend.

3. Bradley Cooper

Bradley Cooper začal jako mladý odvážný herec a měl spoustu malých rolí. Zatímco bojoval s depresí a se zraněním jeho lýtkového svalu z oblíbeného basketbalu, musel odložit veškerou svoji práci o celý rok. Tehdy si připustil, že by bylo načase se vším herectvím skoncovat.

4. Kristen Stewart

Předtím, než získala celosvětovou slávu díky Twilight jako Bella Swan, se Kristen Stewart téměř vzdala herectví. S maminkou jezdila kolem LA z konkurzu na konkurz, a všude to končilo neúspěchem. Rozhodla se, že vyzkouší poslední konkurz na svém seznamu a pak s tím skončí. Naštěstí byla vybrána.

5. Emma Watson

Emma Watsonová hrála v Harrym Potterovi, když jí bylo pouhých 9 let. Těžko se vypořádala s pozorností světa a měla příliš mnoho make-upu. Cítila se, jako by se minula v povolání a rozhodla se, že po skončení filmové série opustí toto odvětví. Emma si však později uvědomila sílu své osobnosti a použil ji k vyjádření důležitých otázek, jako je posílení postavení žen ve společnosti.

Instagram will load in the frontend.
Reklama

6. Mark Ruffalo

Prý Mark Ruffalo dělal konkurzy na více než 600 rolí, ale neúspěšně. Odmítání si na něm vybralo svoji daň a uvažoval o vzdání se svých snů. Jeho matka ho však stále tlačila, aby dosáhl svého štěstí, a nakonec to všechno dopadlo dobře.

Instagram will load in the frontend.

7. Claire Danes

Claire Danes se snažila najít jakoukoli roli po dobu 2 let a pak se rozhodla, že místo toho změní svou kariéru na návrhářství. Nyní je držitelkou 3 cen Emmy, 4 Zlatých glóbusů a 2 Screen Actors Guild Awards a dokonce má svou vlastní hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

Instagram will load in the frontend.

8. Robert Pattinson

Stejně jako Kristen Stewart se Robert Pattinson snažil najít práci před obsazením v Twilight. Podle něj se jeho konkurz na upírské drama strašně pokazilo, zavolal svým rodičům a řekl: „Je konec, už se nemůžu dále trápit.“ K jeho překvapení dostal další den pozvánku na pohovor z filmu.

9. Brie Larson

Tato herečka začala se hraním ve věku 9 let. Jelikož se nedostala do velkých rolí, hrála menší role a dokonce nahrála popové album. Myslela si, že pro ni Hollywood není, a místo toho se přihlásila na různé vysoké školy, aby mohla studovat mořskou biologii. V té době dostala i pozvání na přehlídku, která nakonec odstartovala její kariéru.

Instagram will load in the frontend.

10. Scarlett Johansson

Když mluvila o prvních letech své kariéry, Scarlett Johanssonová odhalila, že byla unavená z vykořisťování v hereckém průmyslu. Cítila se zaseknutá a přemýšlela o získání nové práce a ukončení kariéry.

11. Elizabeth Olsen

Elizabeth Olsen připustila, že chtěla opustit život v showbizu navždy kvůli slávě jejích sester a způsobu, jaký to na ně mělo vliv. Podle ní byla média vůči nim urážlivá a sledovala dvojčata všude, několikrát téměř způsobili i nemalé nehody.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Elizabeth Olsen (@elizabetholssenofficial)

12. Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brownová hrála již ve svých 8 letech. Poté hrála i malé role ve velkých show jako jsou Modern Family a Grey’s Anatomy, ale po chvíli se cítila, jakoby v tom už nadále nemohla pokračovat. Přiznává, že se všechno změnilo, když začala hrát Eleven  ve Stranger Things.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Millie Bobby Brown (@milliebobbybrown)

13. Chris Hemsworth

Po své roli ve Star Treku (2009) se Chris Hemsworth snažil najít práci. Věci se jen zhoršily a přemýšlel o tom, že to všechno opustí a vrátí se do Austrálie.

Instagram will load in the frontend.

14. David Harbour

David Harbor ztratil veškerou naději, když byla jeho show zrušena. V rozhovoru odhalil, že v tu chvíli si řekl, že pro Hollywood skončil. Krátce nato se dostal do Stranger Things.

Instagram will load in the frontend.

15. Melissa McCarthy

Melissa McCarthy čelila mnohonásobnému odmítnutí a v určitém okamžiku se nedokázala ke konkurzu ani přemluvit. Pracovala ve dvou pracích, aby nějak vyžila a rozhodla se, že pokud se její herecká kariéra nestane stabilní do doby, než jí bude 30 let, vykašle se na to. Týden před třicátými narozeninami se zúčastnila natáčení seriálu Gilmorova děvčata.

Instagram will load in the frontend.

Tak to jsme ani netušili, že zvažovali odchod z Hollywoodu. No dokážete si představit, že by Zaklínače hrál někdo jiný než Henry Cavill? Nebo snad, že by někdo jiný hrál samotného Thora? Ještěže u toho zůstali, jinak by to nebylo ono.

Čerpali jsme z brightside.me  

Reklama