in

Zajímavá nabídka práce? Přes 2000 Kč na hodinu za sledování Tiktoku!

pixabay.com
Reklama

Sedět v pohodlí domova s telefonem v ruce, jen tak si brouzdat TikTokem a ještě za to dostat zaplaceno? Ano, zní to jako sen mnoha novodobých teenagerů, kteří by si přesně takto představovali svoji ideální práci. Co když vám však řekneme, že to není jen sen?

Dámy a pánové, i když to možná zní šíleně, nadpis dnešního článku opravdu nelže. A vlastě je celá nabídka ještě daleko zajímavější. Společnost Ubiquitous totiž hledá ne jen jednoho “profesionálního sledujícího videí” jako nabízeli už jednou, ale jedná se rovnou o tři pozice k velmi zajímavému přivýdělku!

pixabay.com

Pokud máte rádi TikTok a mysleli jste si, že nebe neexistuje, tak jste se možná dočkali! Celá náplň práce totiž spočívá jen ve sledování TikTok videí a objevování nových trendů. Nejsou potřeba žádné zkušenosti ani kdovíjaké vzdělání.

Podmínek je vlastně jen pár a všechny jsou velmi snadno splnitelné:

  • Musíte být starší 18 let.

  • Znát platformu TikTok jako své boty.

  • Mít cit pro trendy – vědět, jaké trendy se na této platformě již objevily a jaké se objevit mohou.

  • Odebírat kanál Ubiquitous na YouTube.

  • Vyplnit online žádost o pracovní příležitost, ve které 50 až 100 slovy popíšete, proč právě vy jste onen ideální kandidát.

pixabay.com

Přihlásit se tak může naprosto každý, kdo všechny tyto výše zmíněné podmínky splňuje. Takže si asi dokážete představit, kolik desetitisíců lidí bude mít o tuto nabídku zájem. Obzvláště, když jsou v roli tak zajímavé peníze….

Společnost totiž nové posile nabízí 80 liber za hodinu sledování TikTok videí. To vychází na téměř 2200 Kč. Pracovní doba se však bude skládat z 10 hodin sledování videí a finální odměna se tak má vyšplhat až na 1000$, což je necelých 22000 Kč! A to se za pouhé koukání do telefonu vyplatí, ne?

Pokud se vám tato nabídka zalíbila, rozhodně neváhejte a můžete se pokusit o tuto pozici ucházet a to ZDE. Čas na zaslání přihlášky je do 31. května. Cítí se se na to?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama