in

Tiktok: raději nesl svého psa než syna? Priority muže baví internet!

tiktok.com pixabay.com
Reklama

Každý z nás má úplně jiné priority. Například, když přijdete domů, co uděláte jako první? Někdo se jde osprchovat, jiný jen převléci, někteří se ihned pustí do úklidu, avšak najdou se i tací, kteří si jen sednou na gauč a tam s mobilem v ruce relaxují. A jak to máte vy v případě dětí a mazlíčků? Je vaše péče o ně vždy prioritou?

Ptáme se na vaše priority, protože jak se sami můžete přesvědčit v dnešním přiloženém videu, každý je má v případě mazlíčků a dětí úplně jinak. Na TikToku se totiž objevilo video přesně na tohle téma a rozesmálo či zaujalo tak nemalé množství lidí. Podívejte se sami a určitě pochopíte.

@lega819 #humor ♬ original sound – soucitigrafix

Luz Elena, autorka videa, vyvolala na internetu hotovou debatu o rodinných prioritách. Jak jste sami mohli vidět, za jízdy se jí podařilo natočit muže, který v náručí nese svého psa, zatímco za druhou ruku vede svého syna. A i když by se mohlo zdát, že lidé muže spíše odsoudí, začali se objevovat komentáře úplně jiného rázu.

“Zpříjemnilo mi to den, miluji zvířata, jsou krásní”, “Myslím, že vaším záměrem bylo odhalit zlého muže, ale všechny pozitivní komentáře jsou jen ve prospěch štěněte”, “Nejde tu o žádné priority. Oba jsou dobře chráněni. Prostě zodpovědná osoba připravena na všechno”, “Jde o to, že ho pálí nohy, co dítě… to má alespoň dobré tenisky,” zaznívá v komentářích pod videm.

Nevíme, jestli bylo účelem ženy onoho muže sdílením tohoto videa shodit, ale jisté je, že to se rozhodně nestalo. Ba naopak lidé berou jeho volbu jako tu správnou. A co si myslíte o jeho prioritách vy? Udělali byste to stejně nebo jinak?

Tématem jsme se inspirovali na brightside.me

Reklama