in

YouTuber Mike Je Pán půjde do VĚZENÍ! Navrhoval starostu STŘELIT do HLAVY!

instagram.com instagram.com
Reklama

Jistě všichni znáte YouTubera a veřejně známého člověka, který vystupuje pod jménem Mike Je Pán… Tento 25ti letý muž, vlastním jménem Mike Oganesjan, se proslavil točením videí na YouTube, ale také na další platformy, jako je například Facebook, kde se snaží činitele veřejné moci nachytat při porušování zákonů, které ale sám inscenoval. Teď mu hrozí 2 roky vězení.

Loni na jaře se snažil kontaktovat přes SMS zprávu starostu Velkých Hamrů, Jaroslava Nejmana, aby s ním natočil rozhovor, kde se jej bude ptát na údajné černé stavby samotného starosty a mimo jiné taktéž na dodávky tepla dané obci. Rozhovor se nekonal, a tak Mike nadále kontaktoval starostu e-mailem, v němž také napsal, že je namotivován starostovi strašlivě ublížit. Tohle všechno vyústilo v obžalobu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by REFRESHER Česko (@refreshercz)

Ve výše zmíněné obžalobě jsou taktéž uvedena další slova Mika… Prý  „Je ochoten jej (starostu) omezit na osobní svobodě sám…“ Dále uváděl, že by policie měla jednat, a to nejlépe tak, že starostu střelí do hlavy. Za nebezpečné vyhrožování Mika potrestal letos v červnu Okresní soud v Jablonci nad Nisou dvěma lety vězení. YouTuber se ale proti rozhodnutí odvolal, a tak rozsudek ještě není pravomocný. „Spis byl s odvoláním předložen Krajskému soudu v Ústí nad Labem, pobočce v Liberci,“

Uvidíme, jak celá tato situace dopadne. Co si myslíte o silných a nevhodných slovech tohoto YouTubera? A jaký máte na něj vůbec názor? Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu.

Čerpali jsme z zpravy.aktualne.cz

 

Reklama