in

Novinka: Kuriózní, ale nebezpečná situace! Po brněnské silnici se proháněli malí kluci v autíčku!

youtube.com
Reklama

Pokud jste o tomto incidentu ještě neslyšeli, tak bychom vám rádi přiblížili událost, která se stala v pondělí 6.6 na brněnské Staré dálnici. Dva malí chlapci zde vyrazili v malém žlutém miniautíčku na výpravu. Po chvíli je ale zastavila policie. Chlapci pyšně tvrdili, že jejich vůz dokáže ujet až 300 km/h!

Když policie tento vůz spatřila, ihned rozsvítili majáky a odstavili malé autíčko ze silnice, aby děti ochránili před nebezpečným provozem na silnici. Chlapci byli zaskočeni, jeden z nich dokonce poplakával, ale kamarádský přístup obou policistů zajistil, že se již po chvíli tyto malé děti, věku zhruba 1. stupně základní školy, rozpovídaly a policisté se dozvěděli, jak se na silnici vůbec děti dostaly.

Chlapci se dle vlastních slov na silnici dostali po špatném odbočení na sídlišti. Podle policistů se však na silnici chovali bezpečně a nic se jim nestalo. Hlídka po chvíli zavolala rodiče obou chlapců a sama se postarala o tom, aby se všichni ze silnice dostali nejbližším výjezdem pryč.

Nikomu se naštěstí nic nestalo a celá událost se vyřešila během chvíle. Co si o této, můžeme říct, kuriózní situaci myslíte?

Čerpali jsme z tn.nova.cz

 

Reklama