in

Vyjádření Carrie Kirsten. “Můj Ex mi vrazil takovou, že mi až křuplo za krkem!”

instagram.com
Reklama

Carly Kirstenová, vystupující pod pseudonymem Carrie Kirsten, se vyjádřila ke svým dvěma ex partnerům. Vzhledem k tomu, že jí chodí dost zpráv, aby se vrátila k jednomu z nich, rozhodla se bránit a vyjádřit se ke svým jediným dvěma vztahům. Vyjádření se týkalo především vztahu s Danielem Bayerem, který je o 6 let mladší.

Carrie již nechce od svých sledujících poslouchat, že ona je ta špatná, a že by se měla k některému ze svých Ex vrátit. Rozhodla se tedy vydat vyjádření, kde se brání. Měla pouze dva vztahy a oba byly veřejné, takže většina sledujících ví, o které partnery se jedná. Daniel Bayer měl údajně známou influencerku i fyzicky napadnout.

@danbayer1 #fy#vyjádření ♬ původní zvuk – Dan Bayer

Carrie zmínila, že Daniel se k ní choval jako hulvát a byl velmi toxický. Především dělal extrémní žárlivé scény a přepadovky. “Bral mi mobil. Třeba mi ho vytrhl z ruky a utekl s ním do koupelny, tam se zamknul a začal si tam projíždět moje chaty.” Popsala jeden z nepříjemných zážitků Carrie.

@prosteblondynaaa Yt: Carrie Kirsten #duet #foryou #fy #fyp #challenge #czechsongs #singing #singwithme #czechgirl #protebe #blondieasmr #of #hotgirl #viral ♬ původní zvuk – Blondýna✨

Napadení, kdy Daniel uhodil Carrie, mělo vzniknout kvůli tomu, že Carrie dala like na video svého ex přítele, kde byl její kocour. “…Tak mě za to uhodil… Nebo uhodil no… Vrazil mi takovou, že mi až křuplo za krkem. Takže to byl za mě už jako totální vrchol.” Daniel Carrie nejen fyzicky napadl, ale postupně zjistila i možnou nevěru z jeho strany a neustále lži.

K oběma ex se Carrie vyjádřila také v tom smyslu, že ji využívali především kvůli financím. Vše si nechali platit a také si nechali kupovat drahé dárky. Dárky které kupovali např. pro ni byly také z jejích peněz, ale nesměla o tom mluvit, aby dotyčný nevypadal špatně před kamarády. A jaký názor na násilí na ženách máte Vy?

Reklama