in

Dan Bayer, bývalý partner od Carrie Kirsten se brání. Fyzické napadení ale nevyvrátil!

Reklama

Nedávno jsme Vás informovali ohledně vyjádření influencerky Carrie Kirsten. Carrie se vyjadřovala především ke svému bývalému partnerovi. Dan Bayer ji měl údajně fyzicky napadnout a dělat jí žárlivé scény. Také ji prý využíval především pro peníze. Dan se nyní k celé situaci vyjadřuje.

Carrie Kirstenová ve svém vyjádření dost podrobně popsala její vztah s bývalým partnerem Danem Bayerem. Dělal jí žárlivé scény, bral jí mobil, který si zamčený v koupelně lustroval. Také ji měl napadnout kvůli tomu, že dala like na příspěvek svého dalšího ex Nikose.

Dan nyní vydává reakci na osočení od Carrie. Její video označil jako video plné lží a pomluv. “Je mi fakt nepříjemný točit tohle video, ale prostě se těm lžím nějak bránit musím.” Zmínil ze začátku svého videa. Uznal, že v jejich společném vztahu nadělal mnoho chyb, ale nelíbí se mu, že ho označila za tyrana a násilníka. Nicméně vypisování s cizími dívkami nezapírá.

Carrie také zveřejnila fotku, kde měl pohmožděný krk. Carrie tvrdila, že to má od jiné dívky. Daniel si stojí za tím, že to byla odřenina z tréninku a že ho Carrie pouze osočovala. “To bych musel být úplnej de**nt, abych jí podváděl a ještě si nechal dělat cucáky na viditelný místo.” řekl k této situaci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniel✨ (@bayerdan)

Dále Daniel popírá, že by po Carrie chtěl, aby mu kupovala oblečení a že by ji měl kvůli penězům. Ve chvíli, kdy mu něco koupila, ať už dovolenou nebo nějaký dražší dárek, bylo mu prý trapně. Celou situaci Daniel svádí na Carrie, že pokud o něm věděla tolik věcí, měla se s ním rozejít a ne si s ním dávat pouze pauzu. Fyzické napadení, kdy mělo Carrie křupnout v krku, ve svém vyjádření nevyvrátil. Své vyjádření ukončil tím, že ke Carrie nechová žádnou zášť a přeje jí, aby si našla někoho, kdo ji nebude mít pro peníze. Jak přišlo toto vyjádření Vám? Obhájil se Daniel dostatečně a vyvrátil informace, které zveřejnila Carrie?

Reklama