in

Shopaholicadel nechce Kulase ve svém pronájmu!

youtube.com
Reklama

Před Vánoci je u Shopaholicadel a jejího snoubence Jana Kulase veselo. Už několik večerů tráví snoubenec večery venku. Má zakázáno streamovat a ani nesmí být v “jejím” pronájmu. Adéla navíc sdílí story, kde obviňuje své sledující z toho, že kvůli nim přišla o dítě.

instagram.com

“Adélka neví, jestli mě chce ve svém pronájmu. To vše po tom, co chodím už dvě hodiny v tomhle dešti venku.” řekl ve svém story na Instagramu Jan Kulas. Story ale po pár hodinách smazal a další vyjádření k této situaci prozatím nedal. Zda to je pouze jejich hra a jeho prozrazení o pronájmu má nějaký význam se jistě dozvíme v následujících hodinách nebo dnech.

instagram.com

Ani u Adély to nevypadá příliš Vánočně. Na svém story zveřejnila: “Život není jednoduchý, nikdy žádný vztah nevydrží napořád, spoléhejte se jen sami na sebe a nevěřte nikomu.” Dále obvinila své sledující, že kvůli nim potratila v 7 týdnu miminko. Už mohla být prý máma, ale díky stresu, který kvůli sledujícím má se plod prý neudržel. Ve svém story pustila dojemnou písničku a označila Moniku Bagárovou.

instagram.com

Jan Kulas se také vyjádřil k situaci, proč v posledních dnech nevysílá na streamu. Prý nemá prozatím místo, kde by mohl vysílat. “Místo bych našel, ale prostě nemůžu. Já se to snažím nějak vyřešit, ale nevím momentálně jak.” Má v plánu si pronajmout kancelář, odkud bude moci vysílat. Kancelář chce platit z brigády, kterou si také plánuje teprve najít. Slíbil vydání dalšího videa, kde se proberou další věci, včetně vztahu s Adélou. Prozatím prý bude vysílat na svém Tik tok profilu.

Reklama