in

Carrie Kirsten zveřejnila výzvu k zaplacení dluhu. Nikos se brání: “Svědomí mám čisté.”

instagram.com instagram.com
Reklama

Boj Carly Kirstenové vystupující na sociálních sítích pod pseudonymem Carrie Kirsten s jejími ex partnery nekončí. Její vyjádření proti bývalým partnerům nabralo velké obrátky. I přesto, že se bývalí partneři snaží označit Carrie za lhářku a vyvrátit její tvrzení, Carrie je odpaluje dost jasnými důkazy. 

instagram.com

Nikolaos Mach vystupující pod pseudonymem macholaos_unofficial vydal vyjádření, kde se snaží popřít, že Carrie využíval pro peníze. Jeho vyjádření je sice více uvěřitelné, než vyjádření Dana Bayera, nicméně Carrie ihned poté zveřejnila výzvu k zaplacení dluhu, která je z dubna loňského roku.

instagram.com

“Svědomí mám čistý, jen se musím bránit proti nařčením, který padly,” napsal mimo jiné ve svém vyjádření Nikos. Ve svém vyjádření přiznává, že po rozchodu měli společně s Carrie nevyřešené finance a odkazuje se na smlouvu, kterou sepsal právník. Co už ale nezmiňuje, že tato dohoda byla sepsána v listopadu roku 2023, což není zas tak dávná historie.

instagram.com
instagram.com

Dále také přiznává své nesprávné jednání, kdy svou práci fakturoval na jméno partnerky, protože se jí to “hodilo do účetnictví”. Carrie na tuto informaci ale pohotově reagovala s tím, že byl veden na ÚP a neměl živnost, tím pádem na sebe fakturovat nemohl. Během vztahu Nikose a Carrie pro ni Nikos prý pracoval. Stříhal videa a vše vymýšlel, dokonce i balil merch. Nechápe ale, proč Carrie v několika rozhovorech prohlásila, že si nikdy nic neudělali a nyní vše vypadá naprosto jinak. Stejně tak to nechápe i mnoho sledujících.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikos (@macholaos_unofficial)

Carrie na toto konto zveřejnila Výzvu, kterou poslal její právník na adresu Nikose. Z výzvy se můžeme dočíst, že Nikos je povinen Carrie zaplatit bezmála devět set tisíc korun. Také se můžeme dozvědět, že ji musel vrátit dar pro nevděk a také datum podpisu smlouvy o finančním vyrovnání, na kterou se Nikos odkazuje. A co vy? Jste tým Nikos nebo tým Carrie?

Reklama