in

Bude odveta Žralok proti Datlovi? Patrik je tomu otevřený, ačkoliv byl z jeho soupeřů Datel údajně nejslabší

instagram.com
Reklama

Ačkoliv odešel Žralok ze zápasu na posledním galavečeru Clash of the Stars jako poražený, v rozhovoru pro místní média svého soupeře pěkně shodil. Soupeřem byl na tomto galavečeru Datel, který poraženému Žralokovi vyjádřil po zápase respekt, tomu je to očividně ukradené a Marka v rozhovoru znevážil. 

Zápas, který se na posledním galavečeru bojové organizace Clash of the Stars uskutečnil na základě short-notice, kdy Žralok vzal zápas jen pár dní do jeho uskutečnění, pro něho skončil tragédií. Nejen, že proti Datlovi zápas prohrál, ale dokonce plno sledujících spekulovalo, zdali je zdravotně v pořádku. Po oficiální Datlově výhře se Žralok mírně vzdálil a odešel do ústraní. V rozhovoru pro místní média řekl pár dní po zápasu také pár nehezkých slov o jeho soupeři, jelikož byl však v roli poraženého, lidé se mu za jeho výroky smějí.

Já jsem zvyklý na tvrdší soupeře teda. Ale kdo ví, třeba Mára trénuje a třeba se zlepšuje. To by z toho potom mohl být pěkný sportovní výkon. Já jsem měl předtím Rendyse a Václava Mikuláška, no a potom přijde Marek. Mí dosavadní soupeři, to bylo peklo a šílenství,” vyjádřil své pocity před zápasem. “Nehodnotím to kladně ani záporně. Já jsem tam šel s čerstvou kérkou na ruce. Přijal jsem to na poslední chvíli a byl jsem natrénovaný na Amsterdam (zábava) ne na zápas. Udělal jsem tam show, dostal jsem za to hroznou bídu, ale já si z toho nic nedělám. Alespoň tady máme prostor pro odvetu,” dodal po zápasu a vysvětlil také, že do příště musí vylepšit hlavně fyzičku.

V současné době už Patrik vyhlíží další zápas. “Je naprosto jasné, koho chci do zápasu. Je to Karlos Benda. Já vím, že se toho dočkáme. Tedy pakliže jeden z nás do té doby nezemře. Rozhodně si na ten zápas věřím, ale musím o tom vědět dopředu a ne abych hulil čtyři gramy denně, to není slučitelné se zápasem. Musím dělat hlavně na fyzičce,” prohlásil Žralok. Nakonec dodal, že se bude snažit být lepším zápasníkem pro jeho budoucí zápasy. My Žralokovi držíme palce aby si v jeho nadcházejících zápasech vedl o mnoho lépe.

Reklama