in

VIDEO: Vyhroceno kvůli ALKOHOLU? Šéf UFC dal v baru FACKU svojí ŽENĚ!

instagram.com instagram.com
Reklama

Každý z nás trávil svého Silvestra jinak. Někdo byl se svoji rodinou, jiný zase s přáteli například někde na chatě a nebo prostě jen v poklidu v pohodlí domova. Jsou však i lidé, mezi které patří i například slavnější osobnosti, kteří rádi chodívají do společnosti na různé párty nebo navštěvují různé bary. Ne vždy se ale taková zábava povede bez jakéhokoli problému. O tom by nám mohl řičí své i šéf UFC Dana White. 

Dana White se nyní vzpamatovává z velkého trapasu a přešlapu, díky kterému je odsuzován velkým množství lidí. O Silvestrovské noci totiž tak úplně nezvládl své chování, což vygradovalo nejen k jejich hádce, ale i menší fackovací potyčce. Co však nevěděl, bylo to, že jej zachytili kamery.

Jak můžete vidět ve videu níže, které momentálně řeší celý internet, šéf UFC se nacházel se svoji manželkou v baru, kde společně popíjeli a slavili Silvestr. Můžeme si však všimnout, že ani jeden z nich nebyl v dobrém rozpoložení a hádali se.

V jeden moment se navzájem přetlačovali, poté seděla jeho žena sklesla s hlavou složenou v rukách, až to celé vygradovalo do situace, kdy jí právě její muž vezme silně za ruku, což si ona nenechala líbit a vlepila mu jednu facku, kterou jí však on hned oplatil.

„Roky jste ode mě mohli slyšet: ‚Nikdy neexistuje omluva pro chlapa, který vztáhne ruce na ženu,‘ a teď o tom tady s vámi mluvím já…“ uvedl pro rozhovor s TMZ, ve kterém dále řekl, že má v celé této nemilé situaci hlavně velký vliv alkoholu, což však jak dodává, jeho čin samozřejmě nijak neomlouvá.

Pro TMZ se vyjádřila i jeho žena Anne: „Dana a já jsme manželé téměř 30 let. Říci, že něco takového není pro jeho povahu vůbec typické, jsou vážně slabá slova – nic takového se nikdy předtím nestalo. Bohužel jsme oba na Silvestra hodně pili a věci se vymkly kontrole, na obou stranách. Mluvili jsme o tom i jako rodina s dětmi a omlouvali jsme se jeden druhému. Jen doufám, že lidé budou respektovat naše soukromí kvůli našim dětem.“

Tématem jsme se Inspirovali na tmz.com, kaocko.cz a isport.blesk.cz

Reklama