in

Poprala se s tygrem! Odvážná matka bránila své dítě.

pixabay.com twitter.com
Reklama

Možná se vám bude zdát, že nadpis dnešního článku připomíná spíše nějaký akční film z Ameriky. Ve skutečnosti se to však celé odehrálo v indickém Madhjapradéši a rozhodně nešlo o žádný film, ale o skutečný souboj na život a na smrt, kdy odvážná matka bránila holýma rukama své dítě! Ano slyšíte správně.

Celé se to odehrálo první neděli v září, kdy mladá matka Archana Choudharyová trávila čas v přírodě se svým 15 měsíčním synem. Nacházeli se jen kousek za jejich rodnou vesnicí Rohania, když se tygr objevil. Zaútočil na chlapce v momentě, když si chtěl odskočit.

Dospělý tygr se k vesnici nejspíše zatoulal z nedaleké rezervace, díky čemuž došlo k tomuto nešťastnému setkání, které ale má díkybohu šťastný konec. I když totiž tygr využil situace, ve které byl chlapec nejzranitelnější, rozhodně nepočítal se silou odvážné matky ochránkyně. Ta se toho vůbec nebála a svého syna bránila, jak jen mohla!

Křik a řev, který tento doslova heroický boj provázel, zanedlouho zaznamenali další obyvatelé vesnice, kteří neváhali ani minuty a za pomocí klacků začali zvíře bít. Tímto tygra úspěšně odehnali a pro matku i jejího syna přivolali pomoc.

I když to může znít neuvěřitelně, tak to matka i se synem přežili. Archana si z boje kromě hlubokých četných tržných zranění odnesla i propíchnutou plíci. Její syn utrpěl hlavně v oblasti hlavy, na které měl taktéž několik hlubokých ran.

My jim proto přejeme brzké uzdravení a doufáme, že jim po tomto velmi nepříjemném zážitku nezůstanou žádné jiné trvalé následky, než jen jizvy z hrdinského boje.

Čerpali jsme z novinky.cz

Reklama