in

Video: Barmanka jako ochránkyně žen? Nebezpečí řeší po svém!

tiktok.com
Reklama

Zajisté si každý z vás pamatuje tu dobu, když vám bylo čerstvě 18 let a vy se těšili na to, jak poprvé oficiálně a legálně půjdete do baru se bavit. Samozřejmě však s tímto byl spjatý i půlhodinový proslov rodičů o tom, jak se tam máte chovat, co dělat a nedělat a na co si dávat pozor. Obzvláště, pokud jste ženského pohlaví, tak věříme, že taková přednáška trvali i hodinu. Co kdybychom vám ale řekli, že existují jacísi andělé strážní, kteří pracují přímo za barem? Konkrétně o jednom vám dnes povíme.

Na TikToku se jmenuje Rise a pracuje jako barmanka v nočním klubu. Na její samotné práci by nebylo nic tak zajímavého, avšak její činy říkají něco jiného, což dokazuje i video, které se s nyní již 16 miliony shlédnutí stalo virálním. Na videu totiž ukazuje, jak na základě chování zavčasu dokáže pomoct ženám. A jak to dělá?

Všichni víme, že v nočních klubech je naprosto běžné, že se nejčastěji muži snaží udělat dojem na ženy, kterým kromě komplimentů k nohám skládají i hromady drinků, aby se s nimi mohli snadno pobavit. Bohužel za slovem “pobavit” se ve většině případů skrývá sexuální obtěžování, ke kterému právě díky alkoholu a mnohdy i přidaným drogám dochází velmi snadno a často.

A právě těmto situacím se snaží Rise předcházet. Díky svým zkušenostem z oboru a “čichem” na lidi dokáže odhadnout, zda určitá žena opravdu potřebuje pomoc a podle toho jí i obslouží. Pokud totiž vidí, že se muž jen snaží o to, aby svoji známost co nejrychleji opil, nenápadně podá ženě úplně jiný drink. V případě populárního videa jde o podání dvou panáků holé vody namísto dvojitého panáka tequily.

@iamrisejumeade We see it pretty often from this sode of the bar #OLAFLEX #DoritosDareToBeBurned #bartender #bartenderlife #buffalony#houstontx ♬ she knows – 🍪

Jedná se sice jen o zinscenovanou situaci pro TikTok, avšak sama barmanka uvádí, že je součástí těchto situací velmi často a tohle je její řešení. Někteří lidé v komentářích sice byli trochu zmatení či dokonce nechápaví k její reakci, ale nakonec se našla většina komentujících, kteří její čin označovali za dobrý skutek.

Musíme říci, že by si svět zasloužil daleko více takovýchto odvážných žen, které by držely ochranou ruku nad ostatními. Buďme totiž upřímní,… v dnešní době se tohle nebezpečí netýká pouze žen, ale i mužů. A co vy dámy a pánové, zažili jste někdy na vlastní kůži nějaké obtěžování v baru? 

Čerpali jsme z boredpanda.com

Reklama