in

VIDEO: Nahrála vzkaz pro budoucí ženu svého muže. Co jí umírající partnerka vzkázala?

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, jste připraveni na opravdu těžkou otázku na tělo? Pokud ano, jak byste odpověděli na následující dotaz – Kdybyste věděli, že umíráte, co byste chtěli, aby budoucí partner/partnerka, kterou si vaše drahá polovička po vás najde, věděl/a? Nevíte? Proto se spolu na jedno takové dojemné video podíváme.

Dnešní článek je o ženě jménem Emily, kterou život opravdu nešetřil. Její první dítě krátce po narození zemřelo a sama toho dne málem přišla o život. I když k tomu nakonec nedošlo, její život se spíše otočil k horšímu a doslova se připravuje na smrt. A jak vám asi došlo z nadpisu článku, bere to celé opravdu vážně.

Doktoři zjistili, že má Emily zauzlovaná střeva a pokud nepodstoupí velmi riskantní operaci, u které rozhodně není jednoznačný úspěch, tak bohužel zemře. Prozatím jí „koupili“ nějaký ten čas navíc tím, že ji přerušili trávící trakt, ale rozhodně se v tomto případě nebavíme o času navíc v rámci let, ale pouze měsíců.

Emily tak nemůže, jíst ani pít a díky problémům s tvorbou slin musí mít u sebe neustále plivací pytlík. A jelikož její šance nejsou prozatím nijak příznivé, rozhodla se natočit dojemné video pro budoucí partnerku svého manžela. Zde se na něj můžete sami podívat:

@justincase912 To my husbands next wife. In case I die. #storieswhiledying #storytime #dying #transplant #wife ♬ What You Won’t Do for Love – Bobby Caldwell

Jedná se o opravdu velmi krásné gesto, kterým dojala naprosto každého, kdo měl tu možnost nahrávku vidět. Video začíná větou: „Ahoj, nikdy nebudu znát tvoje jméno, ale chtěla bych začít tím, že ti poděkuji,.. poděkuji za to, že miluješ mého manžela…“ Celkem je video dlouhé 5 a půl minuty a k dnešnímu dni má 8.5 milionu přehrání.

Ve zkratce řečeno, ve videu popisuje svého manžela jako milujícího, dokonalého a inteligentního člověka, který dokáže být opravdu úžasným manželem a ta žena, která si najde cestu do jeho srdce, bude tou nejšťastnější na celém světě.

Pokud máte dostatek odvahy nebo kapesník po ruce, určitě si její dojemný vzkaz pro budoucí ženu jejího manžela pusťte. Už dlouho jsme neviděli takový upřímný projev lásky a velmi nás mrzí, že je to za takovýchto okolností. Proto bychom vás chtěli závěrem o něco poprosit…

Pokud máte někoho, koho upřímně milujete, nebojte se a jděte mu to říci. Travte spolu tolik času, kolik jen můžete a nezapomínejte si svoji lásku dávat dostatečně najevo. Nikdo z nás neví, kdy bude těchto dní konec.

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz a gofundme.com

Reklama