in

Poslední okamžiky mladé ženy? Při romantické procházce ji strhl příliv…

instagram.com
Reklama

Internetem otřáslo šokující video, které zachycuje osudný okamžik, kdy byla mladá žena smetena do moře během bouřlivého dne na pláži v ruském Soči. Incident, který se odehrál ve středu, zanechal mnoho diváků v šoku a hlubokém zármutku.

Dvacetiletá žena se procházela po pláži se svým přítelem, když je zasáhla série prudkých vln. Video ukazuje pár držící se za ruce, jak se blíží k okraji vody, aniž by tušili, jak nebezpečná situace se rychle vyvine. V jednom okamžiku se na ně náhle vrhne mohutná vlna, která je oba srazí k zemi.

Muž se snažil svou přítelkyni zachránit, ale neúprosná síla oceánu byla příliš velká. Žena se krátce vynořila na povrchu, než ji další vlna zcela pohltila a zmizela v rozbouřeném moři. Zoufalý muž běžel po pláži a bezmocně hledal svou přítelkyni, ale jeho snaha byla marná.

Záchranáři okamžitě zahájili pátrání po zmizelé ženě, které však zatím nepřineslo žádné výsledky. Podle zpráv byla pátrací oblast rozšířena od pláže až po mikrodistrikt Mamayka, ale naděje na její nalezení se s každým dnem snižují.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Random Blog (@randomblog9ja)

Video, které se rychle rozšířilo po sociálních sítích, vyvolalo vlnu reakcí. Lidé vyjadřovali svou hrůzu a soucit s mužem, který musel bezmocně přihlížet, jak jeho milovaná mizí v moři. Známá osobnost médií, Collin Rugg, napsal: “Žena je smetena do moře, když se její přítel zběsile snaží pomoci ji zachránit v Soči v Rusku. Zničující. Incident se údajně stal, když byl pár na návštěvě z ruského města Lipetsk.”

Další uživatelé sociálních sítí sdíleli podobné pocity a vyjadřovali obavy o bezpečnost na plážích během bouřlivého počasí. Jeden komentář zněl: “Oceán je tak silný a opravdu mě děsí.” Jiný dodal: “Bohužel nebyla nalezena. Na tomto videu byli naposledy viděni spolu.”

Záchranné operace v oblasti pokračují i nadále, přičemž záchranáři neúnavně prohledávají moře i okolní oblasti. Jižní oblastní pátrací a záchranná brigáda uvedla, že jejich snaha zatím nebyla úspěšná, ale práce pokračují.

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama