in

Video: Dítě visící jen za hlavu? Sousedé pro záchranu velmi riskovali!

facebook.com
Reklama

Jak všichni víme, děti jsou neposedné bytosti, které je nutné neustále hlídat. Stačí jen chvilka nepozornosti a problém je hned na světě. Například dnes vám ukážeme opravdu šokující video, které to jen potvrzuje.

12. listopadu minulého roku se v čínském městě Zibo v provincii Šan-tung stalo něco, na co obyvatelé určitého patrového domu rozhodně nezapomenou. Šlo totiž o záchranu malého chlapce, který doslova visel z okna!

Jak můžete vidět na videu, teprve dvouletý chlapec vysel z okna ve čtvrtém patře po tom, co mu uvízla hlavička v bezpečnostních mřížích. Naštěstí se našli dva pohotoví sousedé, kteří začali jednat a natahovat se ze třetího parta, aby chlapce jakkoli alespoň trochu nadzvedli.

Vylezli z okna jak jen mohli a v momentě, kdy zjistili, že pouze za pomocí rukou dítěti nijak nepomohou, vzali si na pomoc pár stoliček a začali jej podpírat alespoň tímto způsobem až do momentu, než se do bytu ve čtvrtém patře podařilo pár lidem dostat a chlapce vytáhnout.

Díky pohotovým a nebojácným sousedům se chlapci nic vážného nestalo. Jsme proto velmi rádi, že i takto děsivé záběry nakonec končí dobře. A co říkáte na toto video? Co byste dělali vy, kdybyste viděli viset dítě z okna?

Tématem jsme se inspirovali na newsflare.com

Reklama