in

VIDEO: Holčička v noci slyšela svou mámu sténat. „Vy jste si objednávali pizzu?“

tiktok.com
Reklama

Být rodičem není vůbec lehký úkol. O své dítě se musíte pečlivě starat, upřednostňovat mnohdy jeho potřeby nad těmi svými a tak se vám běžně stává, že na sebe a svého partnera nemáte vůbec čas. I když si ten čas ale najdete, můžete být vyrušeni a dostat se tak do velmi trapné situace. Své by vám o tom mohla povědět tiktokerka Jayci…

Mattovi a Jayci z Arizony se stala poněkud nemilá věc, která však byla tak vtipná, že na TikToku získala 51,4 milionů shlédnutí. Šlo o klasický případ, kdy si pár myslí, že jejich dítě tvrdě spí a oni tak využijí situace k trochu toho intimního mazlení. Problém však byl, že jejich dcera tak úplně nespala a vlastně si myslela, že její maminka potřebuje pomoc.

@part.time.milfOmg 🙈🫣🫥😂🤦🏼‍♀️♬ original sound – Jayci✨

Jak můžete vidět na videu, celé to začíná rozhovorem Matta, který říká Jayci, že jejich dcera právě teď pláče, protože ji slyšela křičet, a chtěla se ujistit, že je v pořádku. „Myslím si, že by sis s ní měla jít promluvit a dát jí vědět, že jsi v pořádku,“ doplňuje Matt.

Jayci tak neváhá a jde do pokoje za svoji dcerou, aby zjistila, proč pláče a proč je naštvaná. „Slyšela jsem tě křičet. Chtěla jsem vědět, co se děje, ale nikdo mi neodpovídal. Znělo to, jako by jsi byla zraněná nebo něco,“ říká mezi vzlyky holčička, kterou se její máma snaží utěšit a ujišťuje ji, že je v pořádku, že se jí nic nestalo a neslyšela ji přes zavřené dveře.

Celé završení situace však nastalo v momentě, kdy se dcera svěří, že zaslechla ještě něco…

„Také jsem vás slyšela objednávat pizzu,“ dodává dívenka a Jayci se začne smát.

V komentářích se objevují lidé, kteří poukazují na to, že takové zážitky mohou být pro děti  opravdu „traumatické“, avšak najdou se i tací, kteří viděli tu vtipnou stránku této nemilé situace, do které se snad dostal v životě již každý rodič.

A co říkáte na vy na podobné okamžiky? Stalo se vám někdy něco podobného?

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama