in

Video: To je ale láska! Žena si nechala vytetovat jméno přítele na nejvíce viditelné místo!

youtube.com
Reklama

Dámy a pánové, kdybychom se vás zeptali, čeho všechno byste byli schopni pro svého milovaného udělat, abyste mu dali 100% najevo, že chcete jen jeho a nikoho jiného, co byste udělali? Nechali byste si vytetovat jeho jméno? Věříme, že ano. Ale na čelo?

Mladá influencerka doslova překvapila svět. V momentě, kdy Ana Stanskovsky zveřejnila video, na kterém si velkým písmem na celé své čelo nechává vytetovat jméno svého přítele Kevina, se stala doslova virální.

 

Jak můžeme vidět na videu, i když má žena nemálo tetování, při tomto zažívala nemalé nepohodlí a bolesti, což je vlastně pochopitelné. Na této části těla nemá člověk skoro žádný podkožní tuk a tak ji vibrace strojku a kmitání jehly muselo rezonovat celou lebkou. I tak ale můžeme vidět, že je s výsledem velmi spokojena.

O jejím činu se psalo vážně všude a dokonce se o ní mluvilo i v českých rádiích. Popravdě se ani nedivíme, my bychom něčeho takového rozhodně schopni nebyli. Ať už bychom milovali svého partnera nadevšechno, tohle nám připadá už tak trochu jako extrém. A co si o tom myslíte vy? Udělali byste něco podobného?

Tématem jsme se inspirovali na Instagram.com

Reklama